Любов Кеніз у складі збірної вдало виступила у чемпіонаті EEVZA

Наймолодша збірна України U-14 зупинилась за крок до нагород чемпіонату EEVZA, що цими днями завершився у Польщі.

Протягом чотирьох днів юнацькі збірні вікової категорії U-14, що входять до складу Східно-європейської зональної волейбольної асоціації. Окрім "синьо-жовтих" та господарів турніру Польщі за почесний трофей змагались збірні Латвії, Білорусі, Литви, Естонії, Грузії та Росії.

Підопічні Олени Алєксєєвої на груповому етапі турніру посіли другу сходинку у групі А, обігравши Латвію (3:0), Грузію (3:0) та поступились Росії (0:3). У заключному поєдинку за бронзові нагороди наші дівчата зазнали поразки від одноліток з Естонії - 0:3 і фінішували на четвертому місці.

Чемпіонат EEVZA. Дівчата U-14 (м. Ополє, 13-16 грудня)
Група А
Україна - Латвія - 3:0 (25:20, 25:14, 26:24)
Грузія - Україна - 0:3 (8:25, 16:25, 8:25)
Росія - Україна - 3:0 (25:10, 25:11, 25:8)
Матч за 3-тє місце:
Україна - Естонія 0:3 (14:25, 17:25, 12:25)

8. Грузія

Приємно, що у складі збірної на чемпіонаті EEVZA не обійшлось без прикарпатських волейболісток. на позицію "ліберо" "синьо-жовтих" виступала вихованка франківської ДЮСШ №2  Любов Кеніз (на головному фото під №3).
Любов Кеніз у складі збірної вдало виступила у чемпіонаті EEVZA Любов Кеніз у складі збірної вдало виступила у чемпіонаті EEVZA Reviewed by Andriy Moklyak on 17.12.18 Rating: 5