Перша ліга. ІІ тур: екватор подолано

Після ІІ туру у Першій лізі чемпіонату області з волейболу не залишилось непереможних команд. Проміжні лідери турніру у звітному турі зазнали поразок. У Тлумачі "Зелені Дракони" здобули одну перемогу над "Заболотовим", а от калуський "Нафтохімік" взагалі розжився лише одним пунктом у п'ятисетовому двобої з "Підвербцями" - 2:3. Найкращий результат показали господарі "Підвербці", що записали до свого активу п'ять очок.

У Надвірній не було рівних господарям туру "Говерлі" та делятинському "Горішу". Команди з Надвірнянщини почергово завдали поразок франківським "Університету" та "Ліцей №23" та увімкнулись у боротьбу за вихід до четвірки найсильніших. Відзначимо, що "ліцеїсти", які є наймолодшими учасниками ліги, зуміли здобути один сет у двох поєдинках.

Волейбол. Чемпіонат області. Перша ліга. ІІ тур 
1 грудня (субота)
м. Тлумач, спорткомплекс 
ВК "Підвербці" - "Зелені Дракони" Бурштин - 3:1 
ВК "Заболотів" - "Нафтохімік" Калуш - 3:1 
"Зелені Дракони" - ВК "Заболотів" - 3:0 
"Нафтохімік" - ВК "Підвербці" - 2:3 

м. Надвірна, СК "Нафтохімік" 
"Говерла" Надвірна - "Ліцей №23" Ів.-Франківськ - 3:0 
"Горіш" Делятин - "Університет" Ів.-Франківськ - 3:0 
"Ліцей №23" - "Горіш" - 1:3 
"Університет" - "Говерла" - 1:3 

Таким чином після ІІ туру у чемпіонаті змінився лідер - "Зелені Дракони" скориставшись осічками "Нафтохіміка" та "Університету" очолили турнірні перегони. Другими йдуть "Підвербці", тоді як "Нафтохімік" замикає чільну трійку. Далі розташувались одразу чотири (!) команди в активі яких по шість залікових балів.

Повна турнірна таблиця вже доступна на нашому сайті у розділі "ЗМАГАННЯ" -> Чемпіонат області. Перша ліга 2018/2019
Перша ліга. ІІ тур: екватор подолано Перша ліга. ІІ тур: екватор подолано Reviewed by Andriy Moklyak on 8.12.18 Rating: 5
На платформі Blogger.