Перша ліга. ІІІ тур: відомий квартет фіналістів

За підсумком ІІІ туру чемпіонату області серед команд Першої ліги визначились всі учасники фінального турніру.


Матчі ІІІ туру Першої ліги приймали селище Заболотів та Бурштин. І, що цікаво, всі вісім (!) поєдинків звітного туру завершились з однаковим рахунком 3:0.

На Снятинщині рівних не було господарям туру ВК "Заболотів" та ВК "Підвербці". Обидві команди у трьох сетах залишили з "носом" гостей з Надвірнянщини - надвірнянську "Говерлу" та "Горіш" з Делятина. 

А от у Бурштині по дві перемоги здобули гравці калуського "Нафтохіміка" та господарів "Зелених Драконів". Попри рахунок на табло (0:3) гравці франківського "Ліцею №23", що є наймолодшими на турнірі, склали гідну конкуренцію більш досвідченим волейболістам "Нафтохіміка" та "Драконів", та все ж не зуміли здобути очок.

Чоловіки. Чемпіонат області. Перша ліга. ІІІ тур 
16.12.2018 (неділя) 
м. Бурштин 
"Зелені Дракони" Бурштин - "Ліцей №23" Івано-Франківськ - 3:0
"Нафтохімік" Калуш - "Університет" Івано-Франківськ - 3:0
"Ліцей №23" - "Нафтохімік" - 0:3
"Університет" - "Зелені Дракони" - 0:3

смт. Заболотів 
ВК "Заболотів" - "Горіш" Делятин - 3:0
 ВК "Підвербці" - "Говерла" Надвірна - 3:0 
"Горіш" - ВК "Підвербці" - 0:3
"Говерла" - ВК "Заболотів" - 0:3

Перед заключним, четвертим, туром визначено імена всіх фіналістів Першої ліги сезону 2018-2019. Завдяки шістьом балам на домашньому турі "Заболотів" зумів увірватись до четвірки найкращих, піднявшись на дві позиції. Компанію команді зі Снятинщини складуть "Зелені Дракони", ВК "Підвербці" та "Нафтохімік".

Турнірну таблицю Першої ліги та календар матчів можна знайти у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.
Перша ліга. ІІІ тур: відомий квартет фіналістів Перша ліга. ІІІ тур: відомий квартет фіналістів Reviewed by Andriy Moklyak on 16.12.18 Rating: 5
На платформі Blogger.