Перша ліга. ІV тур: перші очки "Ліцея"

Сьогодні завершився регулярний сезон чемпіонату області серед команд Першої ліги.


Заключний, IV тур Першої ліги розтягнувся на два дні. У суботу в поєдинку лідерів між "Зеленими Драконами" та калуським "Нафтохіміком" визначалась доля першої сходинки регулярного сезону. Господарі підтвердили статус фаворитів, здолавши калушан у трьох сетах - 3:0. А от справжнім дербі виявився двобій в Івано-Франківську між "Ліцеєм №23" та "Університетом". Суперникам довелось визначати сильнішого на тай-брейку, де гору взяли більш досвідчені "педагоги" - 2:3.

Обидва недільні поєдинки завершились у чотирьох сетах. У Делятині "Горіш" завершив прем'єрний для себе сезон на обласній арені поразкою, вдома програвши "Говерлі". А от "Підвербці" в гостях впорались з ВК "Заболотів" - 3:1.

Таким чином, переможцем регулярного сезону Першої ліги стали "Зелені Дракони". Компанію "драконам" у домашньому Фіналі складуть "Підвербці", "Нафтохімік" та "Заболотів". Фінальний турнір Першої ліги запланований на 30-31 березня.

Турнірну таблицю Першої ліги та календар матчів можна знайти у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.

Чоловіки. Чемпіонат області. Перша ліга. ІV тур 
02.02.2018 (субота)
"Зелені Дракони" Бурштин - "Нафтохімік" Калуш - 3:0
"Ліцей №23" Івано-Франківськ - "Університет" Івано-Франківськ - 2:3

03.02.2018 (неділя)
ВК "Заболотів" - ВК "Підвербці" - 1:3
"Горіш" Делятин - "Говерла" Надвірна - 1:3
Перша ліга. ІV тур: перші очки "Ліцея" Перша ліга. ІV тур: перші очки "Ліцея" Reviewed by Andriy Moklyak on 3.2.19 Rating: 5
На платформі Blogger.