"Універсал" - переможець міжнародного турніру "Волейбольний IF"

Минулих вихідних у Манежі КФВ було дано старт прем'єрному розіграшу турніру "Волейбольний Івано-Франківськ".


І перший же в історії турнір набув статус Міжнародного - компанію командам Коледжу фізичного виховання та "Універсал" склали два британські колективи "London BUCS" та "Oxford Vollox". Згідно регламенту протягом двох днів відбулись чотири англо-українські протистояння за підсумками яких і визначився тріумфатор змагань.

За підсумком першого змагального дня по одній перемозі до свого активу записали "КФВ" та "Універсал", здолавши відповідно "London BUCS" (3:1) та "Oxford Vollox" (3:0). У суботу першими на майданчик вийшли студенти Коледжу фізвиховання та команда з Оксфорду. За підсумком напруженого чотирисетового протистояння перемогу святкували гості - 1:3. А от в іншому матчі ігрового дня "Універсал" в трьох сетах розібрався з лондонцям (3:0) та виборов золоті нагороди І міжнародного турніру "Волейбольний Івано-Франківськ".

Опісля відбулась церемонія нагородження турніру, в якій переможців та призерів вшанували директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко та керівник генерального партнера змагань ТОВ "Аріон" Сергій Мельник.

ФОТО з нагородження

Міжнародний турнір "Волейбольний IF" з волейболу серед чоловічих команд 
м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ 
15.02.2019 (п'ятниця)
"КФВ" Івано-Франківськ - "London BUCS" Великобританія - 3:1 
"Універсал" Івано-Франківськ
 - "Oxford Vollox" Великобританія - 3:0 
16.02.2019 (субота)
"КФВ" Івано-Франківськ - "Oxford Vollox" Великобританія - 1:3
"Універсал" Івано-Франківськ - "London BUCS" Великобританія - 3:0
"Універсал" - переможець міжнародного турніру "Волейбольний IF" "Універсал" - переможець міжнародного турніру "Волейбольний IF" Reviewed by Andriy Moklyak on 19.2.19 Rating: 5
На платформі Blogger.