УВАГА! Змінені дати проведення обласних волейбольних змагань

Федерація волейболу Івано-Франківської області прийняла ряд змін у термінах проведення обласних змагань.


Насамперед перенесені поєдинки ІІІ та ІV турів Вищої ліги франківський "НТУНГ" проведе не у перші вихідні березня (2-го та 3-го березня), а двома тижнями пізніше - 16-го (проти ВК "Білоберізка-Ільці") та 17-го березня (проти "Західрембуд"). Таке рішення пов'язане з тим, що у перші дні весни (1-3 березня) домашній тур чемпіонату України проведе жіночий "КФВ-ДЮСШ №2". І гратимуть дівчата саме у спорткомплексі ІФНТУНГ ім. А. П. Гемби. До слова, з розкладом франківського туру Першої ліги можна ознайомитись у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.

Також змінено дати провдення фінальних турнірів Вищої ліги U-18 та Першої ліги. Зокрема, юнацький чемпіон області визначиться 30-го та 31-го березня, а фінальна четвірка Першої ліги боротиметься за чемпіонське звання в період з 6-го по 7-ме квітня. Всі актуальні терміни проведення змагань під егідою Федерації волейболу Івано-Франківської області доступні у розділі ЗМАГАННЯ.

Нагадаємо, І тур чемпіонату області серед жінок пройде 9-го та 10-го березня у Галичі.
УВАГА! Змінені дати проведення обласних волейбольних змагань УВАГА! Змінені дати проведення обласних волейбольних змагань Reviewed by Andriy Moklyak on 19.2.19 Rating: 5
На платформі Blogger.