"Волейбольний IF": перший ігровий день

15 лютого в Івано-Франківську стартував Міжнародний турнір серед чоловічих команд "Волейбольний IF".


У стартовому матчі ігрового дня зійшлись команда Коледжу фізичного виховання та "London BUCS". Поєдинок завершився у чотирьох сетах - 3:1 на користь франківських студентів. Опісля пройшла традиційна церемонія відкриття змагань, участь у якій взяли директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко та керівник генерального партнера змагань ТОВ "Аріон" Сергій Мельник. Після вітального слова поважних гостей спеціальний подарунок у вигляді запального танцю для вболівальників підготував шоу-балет "Альянс".

У другому поєдинку ігрового дня боротьби як такої не вийшло - чинний чемпіон Івано-Франківська у трьох сетах розібрався з командою з Оксфорду - 3:0.

Після завершення поєдинків ігрового дня було прийнято рішення змінити формат змагань. Замість раніше анонсованих ігор за третє місце та фіналу у неділю знову пройдуть "англо-українські" поєдинки. Так, о 10:00 на майданчику Манежу КФВ зіграють студенти Коледжу фізвиховання та "Oxford Vollox". А об 11:30 зустрінуться "Універсал" та "London BUCS". Церемонія закриття турніру запланована на 13:00.

Міжнародний турнір "Волейбольний IF" з волейболу серед чоловічих команд
м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ
15.02.2019 (п'ятниця)
"КФВ" Івано-Франківськ - "London BUCS" Великобританія - 3:1
"Універсал" Івано-Франківськ
- "Oxford Vollox" Великобританія - 3:0 
16.02.2019 (субота)
10:00 "КФВ" Івано-Франківськ - "Oxford Vollox" Великобританія
11:30 "Універсал" Івано-Франківськ - "London BUCS" Великобританія
13:00 Нагородження учасників та церемонія закриття змагань
"Волейбольний IF": перший ігровий день "Волейбольний IF": перший ігровий день Reviewed by Andriy Moklyak on 16.2.19 Rating: 5
На платформі Blogger.