Чемпіонат області серед жінок. І тур: на вершині ДЮСШ №2 та "Університет"

На вихідних розпочався новий сезон чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд.


Стартовий тр суперниці відіграли у Галичі, де господарем туру виступила місцева "Галичанка". Згідно регламенту, суперниці зіграли міні-турнір в одне коло протягом двох днів.

Несподіваним став потужний старт вихованок ДЮСШ №2 у поточному сезоні - у суботу команда Юрія Кваснюка зуміла перемогти чинних чемпіонок з "Університету" (3:0) та "КФВ" (3:0). На жаль, продовжити переможну серію не вдалось і недільний матч проти "Галичанки" завершився на користь господарок майданчика - 1:3. Також дві перемоги на галицькому турі в активі "Університету", які попри стартову поразку від ДЮСШ, згодом почергово здолали "Галичанку" (3:1) та "КФВ" (3:0).

Жінки. Чемпіонат області. І тур 
м. Галич, спортзал ДЮСШ
09.03.2019 (субота)
"Університет" - "ДЮСШ №2" - 0:3
"КФВ" - "Галичанка" - 3:2
"Галичанка" - "Університет" - 1:3
"ДЮСШ №2
" - "КФВ" - 3:0
10.03.2019 (неділя)
"КФВ" - "Університет" - 0:3
"ДЮСШ №2" - "Галичанка" - 1:3

За підсумком туру на вершині чемпіонату дволаддя - "Університет" та "ДЮСШ №2" набрали по шість пунктів. Чотири очки в активі "Галичанки", тоді як у студенток КФВ всього два пункти. Заключний тур чемпіонату пройде у квітні в Івано-Франківську. Точна дата стане відома згодом. З актуальною турнірною таблицею та календарем матчів можна ознайомитись у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.
Чемпіонат області серед жінок. І тур: на вершині ДЮСШ №2 та "Університет" Чемпіонат області серед жінок. І тур: на вершині ДЮСШ №2 та "Університет" Reviewed by Andriy Moklyak on 11.3.19 Rating: 5
На платформі Blogger.