"Прибилів" з двох перемог стартував у Фіналі Першої ліги

Сім очок - саме такий доробок спортивного клубу "Прибилів" у І турі Фіналу Першої ліги сезону 2018/2019 років.

Перший фінальний тур пройшов у Нікополі Дніпропетровської області. Стартовий матч підопічні Костянтина Лисейка провели проти волейболістів "Нікополя". Господарі туру перед рідними вболівальниками намагались будь-що перемогти, тож за рахунуку 1:2 за партіями прибилівчани зуміли перемогти на продовженні у четвертому сеті - 31:29 та перевести гру на тай-брейк. На жаль, сил на п'ятий сет у наших хлопців не вистачило - 7:15 і 2:3 у двогодинному поєдинку.

Другим суперником нашої команди у Нікополі став харківський "ХДВУФК-Локомотив". Поєдинок з слобожанцями видався доволі напруженим, а все вирішилось у чотирьох сетах - 3:1 на користь "Прибилова".

Вольовою перемогою у чотирьох партіях завершився і заключний матч туру проти ВК "Данківці". Хотинці записали до свого активу перший сет (18:25), тоді як у наступних двох команда Костянтина Лисейка продемонструвала характер, видряпавши дві партії на продовженні - двічі по 28:26. А в четвертій довела свою перевагу над суперником та реваншувалась за поразку на регулярному етапі - 3:1.

Чемпіонат України. Перша ліга. Фінал. І тур
м. Нікополь
08.03.2019 (п'ятниця)
"ХДВУФК-Локомотив" Харків - ВК "Данківці" Хотин - 3:0
ВК "Нікополь"СК "Прибилів" - 3:2 (15:25, 25:20, 25:23, 29:31, 15:7)
09.03.2019 (субота)
СК "Прибилів" - "ХДВУФК-Локомотив" - 3:1 (31:29, 25:23, 21:25, 25:15)
ВК "Нікополь" - ВК "Данківці" - 3:2
10.03.2019 (неділя)
ВК "Данківці" - СК "Прибилів" - 1:3 (25:18, 26:28, 26:28, 19:25)
ВК "Нікополь" - "ХДВУФК-Локомотив" - 3:1

За підсумком туру в Нікополі на вершині Першої ліги двовладдя - ВК "Нікополь" та СК "Прибилів" набрали по сім пунктів. Три очки в активі "ХДВУФК-Локомотив", тоді як "Данківці" замикають турнірну таблицю. Другий і вирішальний тур Фіналу Першої ліги пройде у Чернівцях у період з 22-го по 24-те березня. З результатами та актуальною турнірною таблицею І етапу чемпіонату можна ознайомитись у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.
"Прибилів" з двох перемог стартував у Фіналі Першої ліги "Прибилів" з двох перемог стартував у Фіналі Першої ліги Reviewed by Andriy Moklyak on 10.3.19 Rating: 5