Юнацькі команди змагались у турнірі пам'яті Володимира Маланія

У суботу в Івано-Франківську фінішував V турнір пам'яті колишнього директора івано-франківської ДЮСШ №2 Володимира Харитоновича Маланія.


Протягом двох днів (22-23 березня) юні спортсмени змагались у двох категоріях - дівчата (2004-2005 р. н.) та юнаки (2005-2006 р. н.). Загалом до Івано-Франківська завітали команди як з нашої області (Надвірна, Тлумач, Старий Лисець), так і з сусідних Стрия (Львівська область) та Монастириськ (Тернопільська область).

У турнірі юнаків перемогли волейболісти з Тлумача. Вихованці івано-франківської ДЮСШ №2 фінішували на другій сходинці, тоді як команда зі Старого Лисця виборола бронзові нагороди. Серед дівчат першість вибороли вихованки ДЮСШ №2, які у фіналі здолали Монастириську ДЮСШ. Волейболістки Стрийської ДЮСШ замкнули призову трійку.

Переможці та призери змагань отримали заслужені нагороди від організаторів змагань, Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської ДЮСШ №2 та міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Підсумкове становище команд 
Юнаки (2005-2006 р. н.)
1. ДЮСШ Тлумач
2. ДЮСШ №2 Івано-Франківськ
3. Старий Лисець
4. ДЮСШ Надвірна

Дівчата (2004-2005 р. н.)
1. ДЮСШ №2 Івано-Франківськ
2. ДЮСШ Монастириська (Тернопільська обл.)
3. ДЮСШ Стрий (Львівська обл.)

4. ДЮСШ Тлумач
5-7 Старий Лисець, Чорні Ослави, ДЮСШ Надвірна
Юнацькі команди змагались у турнірі пам'яті Володимира Маланія Юнацькі команди змагались у турнірі пам'яті Володимира Маланія Reviewed by Andriy Moklyak on 24.3.19 Rating: 5
На платформі Blogger.