Франківські волейболістки вибороли "бронзу" Першої ліги

Сьогодні у Манежі КФВ фінішував волейбольний сезон серед жіночих команд Першої ліги.

Волейбольні баталії Другого фінального туру Першої ліги серед жіночих команд приймав Івано-Франківськ. Саме на паркеті Манежу Коледжу фізичного виховання і визначився новий чемпіон третього за силою дивізіону жіночого волейболу України.

Перший змагальний день пройшов без особливих несподіванок. Спочатку фаворит Першої ліги столична "Легенда" доволі легко розібралась зі збірної України U-14 - 3:0. Згодом волейболістки "КФВ-ДЮСШ №2" зуміли скласти конкуренцію дніпровській "Аланті-ДНУ" лише у стартовому сеті, та, у підсумку, поступились "насухо" - 0:3.

Фактично, матчі п'ятниці перетворились на імпровізовані фінали. Так, у поєдинку "Легенди" та "Аланти-ДНУ" визначалась доля "золота", тоді як "КФВ-ДЮСШ №2" в очному протистоянні розіграли володарів "бронзових" нагород. У першому матчі дня киянки хоч і програли перший сет, та здобули підсумкову перемогу (3:1) і гарантували собі "золото" Першої ліги сезону 2018/2019. Як не дивно, але і другий матч завершився у чотирьох сетах - "КФВ-ДЮСШ №2" розібралась зі збірницями і фінішувала третьою.

Сьогоднішні поєдинки не мали жодного турнірного значення - франківчанки розгромили "легендарних" (3:0), а "Аланта" фінішувала на мажорній ноті, здолавши збірну України U-14 (3:0).

Жінки. Чемпіонат України. Перша ліга. Фінал (ІІ тур)
"Аланта-ДНУ" - Збірна України U-14 - 3:0

Турнірну таблицю Першої ліги серед жінок можюна перегянути у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.

За підсумком турніру було визначено символічну збірну Першої ліги сезону 2018/2019. Приємно, що до когорти найкращих увійшли і двоє гравчинь "КФВ-ДЮСШ №2" - Марта Федик та Вікторія Петрів.