Юніори з Чорноморська та Харківщини стали переможцями Зимового чемпіонату

У неділю, 14-го квітня, на критому майданчику спорткомплексу Академії НФК "Ураган" фінішував Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу серед гравців 2001 р. н.

Серед юнаків чемпіонами України стала пара з Харківщини у складі Данила Курінного та Владислава Кришталя, що у фіналі завдали поразки Михайлу Меркулову та Кирилу Терещенку - 2:1. Бронзові нагороди вибороли спортсмени з Роздільної Павло Плотнік та В'ячеслав Переходнюк.

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Юнаки
м. Івано-Франківськ, СК Академії НФК "Ураган"
14.04.2019 (неділя)
Півфінал:
Плотнік/Переходнюк (Роздільна, 2) - Курінний/Кришталь (Харківська обл., 17) - 1:2
Матч за 3 місце:
Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне, 13) - Плотнік/Переходнюк (Роздільна, 2) - 1:2
ФІНАЛ:
Меркулов/Терещенко (Харків, 14) - Курінний/Кришталь (Харківська обл., 17) - 0:2

У турнірі дівчат не було рівних парі з Чорноморська - Софії Риловій та Анастасії Авторській. У вирішальному матчі турніру дівчата з Півдня обіграли запорізьку пару Ангеліну Хміль та Тетяну Лазаренко - 2:0. Третіми фінішували минулорічні чемпіонаки Зимового чемпіонату Анна Чечельницька та Дарія Романюк.

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Дівчата
Сердюк/Авторська (Чорноморськ, 2) - Чечельницька/Романюк (Чорноморськ, 1) - 0:2
ФІНАЛ:
Хміль/Лазаренко (Запоріжжя, 17) - Рилова/Авторська (Чорноморськ, 3) - 0:2
Юніори з Чорноморська та Харківщини стали переможцями Зимового чемпіонату Юніори з Чорноморська та Харківщини стали переможцями Зимового чемпіонату Reviewed by Andriy Moklyak on 16.4.19 Rating: 5