Зимовий чемпіонат U-19: другий ігровий день

На критому майданчику спорткомплексу Академії НФК "Ураган" тривають баталії зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2001 р. н.



Найбільш сенсаційним результатам дня, став виліт з основної турнірної сітки першої пари посіву Андрія Дейнеки та Олексія Іванчича з Києва, які, щоправда, доволі впевнено йдуть у турнірі "Другого шансу".

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Юнаки
м. Івано-Франківськ, СК Академії НФК "Ураган"
12.04.2019 (п'ятниця)
Другий раунд:
Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне) - Хваста/Лізанець (Свалява) - 2:0
Лемега/Паберівський (Червоноград) - Меркулов/Терещенко (Харків) - 0:2
Степаненко/Марченко (Київ) - Цап/Кіщак (Ужгород) - 2:0
Ніколіс/Тріщ (Одеса) - Федоренко/Зуєнко (Київ/Запоріжжя) - 2:1
Кошіль/Павлик (Стрий) - Плотнік/Переходнюк (Роздільна) - 0:2
Турнір "Другий шанс". Перший раунд:
Тян/Варга (Київ) - Харчук/Дранчук (Івано-Франківськ) - 2:0
Турнір "Другий шанс". Другий раунд:
Калиновський/Велікоданов (Харків) - Кошіль/Павлик (Стрий) - 0:2
Тян/Варга (Київ) - Федоренко/Зуєнко (Київ/Запоріжжя) - 0:2
Мельник/Ноджак (Київ/Надвірна) - Цап/Кіщак (Ужгород) - 2:1
Сківка/Лебідь (Київ) - Лемега/Паберівський (Червоноград) - 0:2
Горбатий/Ващекін (Стрий) - Хваста/Лізанець (Свалява) - 2:0
Діянов/Кліцман (Чорноморськ) - Крайниковець/Микульця (Ужгород) - 1:2
Предко/Філіковський (Івано-Франківськ) - Шмігельський/Козак (Львів) - 0:2
Попович/Динис (Свалява) - Курінний/Кришталь (Харківська обл.) - 0:2
Третій раунд:
Дейнека/Іванчич (Київ) - Штурхаль/Ніколаєв (Чорноморськ) - 0:2
Коцур/Єрмошин (Львів) - Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне) - 0:2
Меркулов/Терещенко (Харків) - Степаненко/Марченко (Київ) - 2:0
Ніколіс/Тріщ (Одеса) Плотнік/Переходнюк (Роздільна) - 0:2

Наступні матчі:
13.04.2019 (субота)
Турнір "Другий шанс". Третій раунд:
(№45) 09:30 Кошіль/Павлик (Стрий) - Федоренко/Зуєнко (Київ/Запоріжжя)
(№46) 09:30 Мельник/Ноджак (Київ/Надвірна) - Лемега/Паберівський (Червоноград) 
(№47) 10:00 Горбатий/Ващекін (Стрий) - Крайниковець/Микульця (Ужгород) -
(№48) 10:00 Шмігельський/Козак (Львів) - Курінний/Кришталь (Харківська обл.)
Турнір "Другий шанс". Четвертий раунд:
(№49) 10:30 Кошіль/Павлик (Стрий) - Коцур/Єрмошин (Львів)
(№50) 10:30 Мельник/Ноджак (Київ/Надвірна) -  Дейнека/Іванчич (Київ)
(№51) 11:30 Winner Match №47 - Ніколіс/Тріщ (Одеса)
(№52) 11:30 Winner Match №48 - Степаненко/Марченко (Київ)
Четвертий раунд:
(№53) 12:20 Штурхаль/Ніколаєв (Чорноморськ) - Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне)
(№54) 12:30 Меркулов/Терещенко (Харків) - Плотнік/Переходнюк (Роздільна)
Турнір "Другий шанс". П'ятий раунд:
(№55) 13:30 Winner Match №49 - Winner Match №50
(№56) 14:00 Winner Match №51 - Winner Match №52
Турнір "Другий шанс". Шостий раунд:
(№57) 14:30 Winner Match №55 - Loser Match №54
(№58) 15:00 Winner Match №56 - Loser Match №53
Півфінал:
(№59) 16:00 Winner Match №53 - Winner Match №57
(№60) 16:00 Winner Match №54 - Winner Match №58

У турнірі серед дівчат також переможний хід до другого поспіль чемпіонства продовжила перша пара посіву Анна Чечельницька та Дарія Романюк, що впевнено йдуть до фіналу через альтренативну сітку.

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Дівчата
м. Івано-Франківськ, СК Академії НФК "Ураган"
12.04.2019 (п'ятниця)
Другий раунд:
Рибіцька/Клименко (Київ) - Шарова/Чернелівська (Одеса) - 2:0
Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Сердюк/Авторська (Чорноморськ) - 0:2
Турнір "Другий шанс". Перший раунд:
Чміль/Марчук (Харків) - Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - 0:2
Лифар/Данилюк (Одеса) - Козуб/Лимич (Червоноград) - 2:0
Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Карпяк/Льода (Червоноград) - 2:0
Третій раунд:
Хміль/Лазаренко (Запоріжжя) - Лозова/Михайловська (Сколе) - 2:0
Шуткова/Пилипенко (Київ) - Наконечна/Олійник (Червоноград) - 0:2
Рилова/Авторська (Чорноморськ) - Нагорна/Лащенко (Київ) - 2:0
Рибіцька/Клименко (Київ)  - Сердюк/Авторська (Чорноморськ) - 0:2
Турнір "Другий шанс". Другий раунд:
Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Шарова/Чернелівська (Одеса) - 2:0
Жук/Кубарська (Одеса) - Сопочева/Сопочева (Харків) - 0:2
Лифар/Данилюк (Одеса) - Кобулей/Йовбак (Свалява) - 2:0
Денис/Данкович (Львів) - Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - 0:2

Наступні матчі:
13.04.2019 (субота)
Турнір "Другий шанс". Третій раунд:
(№33) 09:30 Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Шуткова/Пилипенко (Київ)
(№34) 10:10 Сопочева/Сопочева (Харків) - Лозова/Михайловська (Сколе) 
(№35) 10:50 Лифар/Данилюк (Одеса) - Рибіцька/Клименко (Київ)
(№36) 11:30 Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - Нагорна/Лащенко (Київ) 
Четвертий раунд:
(№37) 12:10 Хміль/Лазаренко (Запоріжжя) - Наконечна/Олійник (Червоноград) 
(№38) 12:50  Рилова/Авторська (Чорноморськ) - Сердюк/Авторська (Чорноморськ)
Турнір "Другий шанс". Четвертий раунд:
(№39) 16:00 Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Winner Match №34
(№40) 16:00 Winner Match №35 - Winner Match №36
Зимовий чемпіонат U-19: другий ігровий день Зимовий чемпіонат U-19: другий ігровий день Reviewed by Andriy Moklyak on 13.4.19 Rating: 5
На платформі Blogger.