Зимовий чемпіонат U-19: перший ігровий день

Сьогодні в Івано-Франківську стартував Зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу серед гравців 2001 р. н.


У турнірі юнаків обійшлось без несподіванок, а прикарпатські спортсмени, на превеликий жаль, свої поєдинки програли. Так, пари з Івано-Франківська у складі Володимира Харчука та Андрія Дранчука, а також Сергія Предка і Максима Філіковського поступились відповідно дуетам з Чорноморська та Києва. Щоправда, завтра наші спортсмени зіграють у турнірі "другого шансу", який є альтернативним шляхом до Фіналу Зимового чемпіонату.

Завтрашні ігри юнацького турніру розпочнуться о 9:30 і триватимуть до 15:30. Зокрема, пара Харчук/Дранчук зустрнеться зі столичною парою Тян/Варга, тоді як на дует Предко/Філіковський очікує поєдинок з парою зі Львова Шмігельський/Козак.

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Юнаки
м. Івано-Франківськ, СК Академії НФК "Ураган"
11.04.2019 (четвер)
Перший раунд:
Калиновський/Велікоданов (Харків) - Курінний/Кришталь (Харківська обл.) - 0:2
Шмігельський/Козак (Львів) - Тян/Варга (Київ) - 2:0
Штурхаль/Ніколаєв (Чорноморськ) - Харчук/Дранчук (Івано-Франківськ) - 2:0
Коцур/Єрмошин (Львів) - Мельник/Ноджак (Київ/Надвірна) - 2:0
Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне) - Сківка/Лебідь (Київ) - 2:0
Меркулов/Терещенко (Харків) - Горбатий/Ващекін (Стрий) - 2:0
Діянов/Кліцман (Чорноморськ) - Степаненко/Марченко (Київ) - 0:2
Федоренко/Зуєнко (Київ/Запоріжжя) - Предко/Філіковський (Івано-Франківськ) - 2:0
Кошіль/Павлик (Стрий) - Попович/Динис (Свалява) - 2:0
Другий раунд:
Дейнека/Іванчич (Київ) - Курінний/Кришталь (Харківська обл.) - 2:0
Шмігельський/Козак (Львів) - Штурхаль/Ніколаєв (Чорноморськ) - 0:2
Крайниковець/Микульця (Ужгород) - Коцур/Єрмошин (Львів) - 1:2

Наступні матчі:
12.04.2019 (п'ятниця)
Другий раунд:
(№20) 09:30 (корт №1) Онуфрейчук/Онуфрейчук (Рівне) - Хваста/Лізанець (Свалява)
(№21) 10:00 (корт №1) Лемега/Паберівський (Червоноград) - Меркулов/Терещенко (Харків)
(№22) 10:30 (корт №1) Степаненко/Марченко (Київ) - Цап/Кіщак (Ужгород)
(№23) 10:30 (корт №2) Ніколіс/Тріщ (Одеса) - Федоренко/Зуєнко (Київ/Запоріжжя)
(№24) 11:00 (корт №1) Кошіль/Павлик (Стрий) - Плотнік/Переходнюк (Роздільна)
Турнір "Другий шанс". Перший раунд:
(№26) 11:00 (корт №2) Тян/Варга (Київ) - Харчук/Дранчук (Івано-Франківськ)
Турнір "Другий шанс". Другий раунд:
(№33) 12:00 (корт №1) Калиновський/Велікоданов (Харків) - Loser Match №24
(№34) 12:00 (корт №2) Winner Match №26 - Loser Match №23
(№35) 11:30 Мельник/Ноджак (Київ/Надвірна) - Loser Match №22
(№36) 12:00 Сківка/Лебідь (Київ) - Loser Match №21
(№37) 12:00 Горбатий/Ващекін (Стрий) - Loser Match №20
(№38) 12:30 Діянов/Кліцман (Чорноморськ) - Крайниковець/Микульця (Ужгород)
(№39) 13:00 Предко/Філіковський (Івано-Франківськ) - Шмігельський/Козак (Львів)
(№40) 13:00 Попович/Динис (Свалява) - Курінний/Кришталь (Харківська обл.)
Третій раунд:
(№41) 13:30 Дейнека/Іванчич (Київ) - Штурхаль/Ніколаєв (Чорноморськ)
(№42) 14:00 Коцур/Єрмошин (Львів) - Winner Match №20
(№43) 14:30 Winner Match №21 - Winner Match №22
(№44) 15:00 Winner Match №23 - Winner Match №24

У дівочому турнірі за першість змагаються 19 пар з усієї України. Відзначимо, що у вже у першому раунді зафіксована сенсація - чинні чемпіонки турніру з Чорноморська Анна Чечельницька та Дарія Романюк поступились вже у першому матчі і відправляться змагатись у альтернативному турнірі "Другого шансу". Пропонуємо Вашій увазі результати матчів першого ігрового дня.

Пляжний волейбол. Зимовий чемпіонат U-19. Дівчата
м. Івано-Франківськ, СК Академії НФК "Ураган"
11.04.2019 (четвер)
Перший раунд:
Карпяк/Льода (Червоноград) - Хміль/Лазаренко (Запоріжжя)  - 0:2
Сопочева/Сопочева (Харків) - Козуб/Лимич (Червоноград) - 2:0
Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Чміль/Марчук (Харків) - 2:0
Другий раунд:
Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - Хміль/Лазаренко (Запоріжжя) - 1:2
Денис/Данкович (Львів) - Лозова/Михайловська (Сколе) - 0:2
Шуткова/Пилипенко (Київ) - Кобулей/Йовбак (Свалява) - 2:0
Наконечна/Олійник (Червоноград) - Лифар/Данилюк (Одеса) - 2:0
Рилова/Авторська (Чорноморськ) - Сопочева/Сопочева (Харків)  - 2:0
Жук/Кубарська (Одеса) - Нагорна/Лащенко (Київ) - 0:2

Наступні матчі:
12.04.2019 (п'ятниця)
Другий раунд:
(№15) 09:30 (корт №3) Рибіцька/Клименко (Київ) - Шарова/Чернелівська (Одеса)
(№16) 09:30 (корт №2) Жукова/Мчедлішвілі (Запоріжжя) - Сердюк/Авторська (Чорноморськ)
Турнір "Другий шанс". Перший раунд:
(№17) 10:00 (корт №3) Чміль/Марчук (Харків) - Чечельницька/Романюк (Чорноморськ)
(№20) 10:00 Лифар/Данилюк (Одеса) - Козуб/Лимич (Червоноград)
(№24) 10:30  Loser Match №16 - Карпяк/Льода (Червоноград)
Третій раунд:
(№25) 11:00 Хміль/Лазаренко (Запоріжжя) - Лозова/Михайловська (Сколе)
(№26) 11:30 Шуткова/Пилипенко (Київ) - Наконечна/Олійник (Червоноград)
(№27) 12:00 Рилова/Авторська (Чорноморськ) - Нагорна/Лащенко (Київ)
(№28) 12:30 Winner Match №15 - Winner Match №16
Турнір "Другий шанс". Другий раунд:
(№29) 13:00 Winner Match №24 - Loser Match №15
(№30) 13:30 Жук/Кубарська (Одеса) - Сопочева/Сопочева (Харків)
(№31) 14:00 Winner Match №20 - Кобулей/Йовбак (Свалява)
(№32) 14:30 Денис/Данкович (Львів) - Winner Match №17
Зимовий чемпіонат U-19: перший ігровий день Зимовий чемпіонат U-19: перший ігровий день Reviewed by Andriy Moklyak on 11.4.19 Rating: 5
На платформі Blogger.