Підсумки минулого і контури наступного сезону

Сьогодні у Манежі Коледжу фізичного виховання пройшла підсумкова нарада з представниками команд-учасниць сезону 2018/2019 років.


Під час наради Директор чемпіонатів Федерації волейболу Івано-Франківської області Віктор Онисків підбив короткі підсумки змагань під егідою Федерації, а згодом всі присутні прийняли участь в обговоренні недопрацювань минулого змагального сезону та шляхів їх вирішення у новому сезоні.

Далі наведемо основні тези сьогоднішньої наради:

- Однією з основних проблем минулого сезону став пізній старт змагань у всіх лігах, тож сезон 2019/2020 було вирішено розпочати у жовтні 2019-го року. Також наприкінці серпня Федерація запланувала передсезонну нараду з представниками команд щодо затвердження положення про чемпіонат, кількісного складу та формату змагань у кожній з ліг. Більш детальну інформацію очікуйте на нашому сайті згодом.

- На нараді піднімалось питання недостатньої кількості команд-учасниць у сезоні 2018/2019 та реформування структури ліг чемпіонату області. Наразі відомо, що Управління спорту ІФОДА є ініціаторами проведення Дитячої ліги з волейболу серед гравців 2003 та 2005 р. н. Даний турнір пройде за підтримки Федерації волейболу, тож є висока ймовірність того, що у новому сезоні чемпіонату області серед команд Вищої ліги змагатимуться лише дорослі склади, а Дитяча ліга стане хорошим плацдармом для виховання юних волейболістів і прийде на зміну юнацькому чемпіонату області. Щось напевне можна буде сказати згодом, після завершення консультацій керівництва ФВІФО та керівництва Управління спорту ІФОДА. Такий крок у більшій мірі повинен спонукати до збільшення команд-учасниць у Вищій/Першій лігах і залучити дітей до занять волейболом у районах та містах області.

- Не оминули на нараді питання і арбітражу волейбольних змагань. Ближче до старту сезону Федерація запланувала суддівський семінар для арбітрів та секретарів волейбольних змагань. Нагадуємо, що кожна команда повинна забезпечити наявність секретаря на домашніх поєдинках. Саме для підвищення рівня секретарів та арбітрів і проводяться подібні заходи, тож рекомендуємо командам ще до старту сезону визначитись та делегувати свого представника на суддівський семінар.

- Найбільш гостро стоїть питання щодо "легіонерів" в обласному чемпіонаті. Ситуативною більшістю на нараді було запропоновано відмінити ліміт на гравців з-за меж області задля підвищення рівня та видовищності волейбольних змагань. Наразі пропозиція взята до розгляду Федерацією волейболу та остаточне рішення щодо ліміту буде прийнято на передсезонній нараді у серпні.

Всю найактуальнішу інформацію про перебіг волейбольних змагань Прикарпаття шукайте на нашому сайті - volley.if.ua.
Підсумки минулого і контури наступного сезону Підсумки минулого і контури наступного сезону Reviewed by Andriy Moklyak on 4.5.19 Rating: 5
На платформі Blogger.