"Будівельник" - переможець кубка області серед гравців 50+

У неділю, 9-го червня, визначився володар кубка області з волейболу серед ветеранів 50+.

У залі коломийської школі-ліцею №1 за почесний трофей змагались п'ять команд з Коломиї, Отинії, Надвірної, Делятина та волейбольний клуб "Будівельник" з Івано-Франківська.

На груповому етапі суперники були розподілені на дві групи, а тріумфатори груп і визначили володаря кубка. Переможцями своїх груп стали коломияни та франківці, які й розіграли головний трофей. У фінальному матчі коломияни хоч і взяли перший сет, та в підсумку віддали два наступних - 2:1 на користь "Будівельника", що став володарем кубка області 50+. Третіми стали волейболісти з Отинії, які обіграли команду з Надвірної.

Сам турнір пройшов на високому рівні під егідою Обласного центру "Спорт для всіх" за сприяння Федерації волейболу Івано-Франківської області. Слід відзначити і високий рівень організації арбітражу турніру, який забезпечили кваліфіковані арбітри Володимир Княгиницький, Ігор Фучинський та Максим Протас.

За підсумками турніру організатори визначили найкращих гравців команд-медалістів турніру. Зокрема, найкращими у своїх командах стали Віктор Драган ("Будівельник"), Дмитро Фучинський (Коломия) та Михайло Казюк (Отинія). Призери турніру нагороджені почесними грамотами, пам'ятними кубками, а гравці команд заслуженими медалями.

Кубок області з волейболу 50+ (м. Коломия, 9 червня)
Підсумкове становище команд:
1. "Будівельник" Ів.-Франківськ
2. Коломия

3. Отинія
4. Надвірна
5. Делятин
"Будівельник" - переможець кубка області серед гравців 50+ "Будівельник" - переможець кубка області серед гравців 50+ Reviewed by Andriy Moklyak on 13.6.19 Rating: 5