Роман Хацюк та Володимир Завісляк перемогли у ІІ турі чемпіонату області

В Івано-Франківську завершився ІІ тур чемпіонату області з пляжного волейболу.

На піщаному майданчику спорткомплексу Академії НФК "Ураган" змагались дев'ять дуетів. У підсумку, перемогу на франківському турі святкувала команда у складі Романа Хацюка та Володимира Завісляка, що у фіналі здолали дует з Надвірної у складі Богдана Мельника та Віктора Ноджака - 2:1. Третіми фінішували Сергій Демедюк та Олесій Гаврилюк.

Заключний третій тур чемпіонату, за підсумком якого і визначиться четвірка фіналістів пройде також в Івано-Франківську 18-го серпня. Місце проведення туру ми повідомимо дещо згодом.

За підсумком двох змагальних турів в чемпіонаті змінився лідер загального рейтингу - команда Романа Хацюка та Володимира Завісляка очолили рейтинг. На другому місці наразі фіналісти франківського туру Богдан Мельник та Віктор Ноджак. Повний рейтинг команд-учасниць чемпіонату області з пляжного волейболу можна переглянути у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.
Роман Хацюк та Володимир Завісляк перемогли у ІІ турі чемпіонату області Роман Хацюк та Володимир Завісляк перемогли у ІІ турі чемпіонату області Reviewed by Andriy Moklyak on 5.8.19 Rating: 5