Визначено переможців Кубка міського голови

На вихідних волейбольні дуети чоловіків та жінок змагались у традиційному Кубку міського голови з пляжного волейболу.

Першими за почесний трофей змагались дівчата, що зійшлись на піщаному майданчику біля міського озера. Найсильнішими зі підсумком турніру стала пара у складі Оксани Слободян та Катерини Руденької. Друге місце посіли Христина Калитка та Ірина Танчук. Трійку призерів замкнула пара з Надвірної - Яна Дметричкова та Ольга Власюк.

Фото з жіночого турніру

Наступного дня, 25-го серпня, 10 дуетів розіграли Кубок міського голови серед чоловіків. Чоловічий турнір пройшов на піщаному майданчику спорткомлпексу Академії НФК "Ураган", а переможцем став дует у складі Миколи Ковальчука та Степана Азарова. Другими фінішували Сергій Предко та Юрій Афанасьєв, тоді як "бронзові" нагороди дістались Едуарду Андрійовичу та Роману Борису.

Фото з чоловічого турніру
Визначено переможців Кубка міського голови Визначено переможців Кубка міського голови Reviewed by Andriy Moklyak on 26.8.19 Rating: 5