На вихідних визначились чемпіони області з волейболу серед юнаків та дівчат

У суботу, 19-го жовтня, мальовнича Косівщина стала центром запеклих баталій юних волейболістів.

Саме там відбулись поєдинки чемпіонату області з волейболу серед юнаків та дівчат 2004 р. н. У юнацькому турнірі змагались вісім команд, що провели свої поєдинки у Нижньому Березові та Стопчатові. За підсумком турніру новими чемпіонами області стали юні волейболісти зі Снятинського району. Другими фінішували гравці з Тлeмацького району, тоді як волейболісти з Рожнятівщини замкнули призову трійку юнацького турніру.

А от серед дівчат за перемогу змагалось сім команд, а сам турнір пройшов у селищі Рожнів. Тут не було рівних команді з Івано-Франківська (тренер - Юрій Кваснюк), що у фіналі обіграла дівчат зі Снятинського району - 2:0. Третіми завершили турнір дівчата з Тлумацького району.

Обидва змагання пройшли за підтримки Управління спорту обласної державної адміністрації.

ФОТО з дівочого турніру

Збірна Івано-Франківська - чемпіонки області серед дівчат 2004 р. н.
На вихідних визначились чемпіони області з волейболу серед юнаків та дівчат На вихідних визначились чемпіони області з волейболу серед юнаків та дівчат Reviewed by Andriy Moklyak on 20.10.19 Rating: 5