Чемпіонат області 40+. V тур: "Заболотів" вдома здолав "Горіш" (+ ЗМІНИ В ПОЛОЖЕННІ)

У суботу, 16-го листопада, пройшов один перенесений поєдинок V туру чемпіонату області серед ветеранів 40+.


За обопільною згодою сторін матч між ВК "Заболотів" та делятинським "Горішем" у рамках звітного туру відбувся 16-го листопада, а не як планувалось раніше, 12-го січня. У підсумку, заболотовці святкували перемогу у трьох сетах - 3:0.

Чемпіонат області 40+. V тур
16.11.2019 (субота)
смт. Заболотів 
ВК "Заболотів" - "Горіш" Делятин - 3:0

Найближчої неділі, 24 листопада, у чемпіонаті 40+ заплановано провести матчі ІІ туру змагань. Актуальна турнірна таблиця чемпіонату області серед ветеранів 40+ та календар наступних матчів можна переглянути у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.

УВАГА! ПРЕДСТАВНИКАМ ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД!

Додамо, що деяких змін зазнало "Положення про проведення чемпіонату області серед ветеранів 40+". Зокрема, після консультацій з представникми команд-учасниць було прийнято рішення змінити формат проведення фінального турніру. До Фіналу вийдуть ЧОТИРИ найкращі команди за підсумком І етапу, а сам фінал триватиме протягом двох днів - 22-го та 23-го лютого. У розділі ДОКУМЕНТИ можна переглянути оновлені Положення та Календар сезону.
Чемпіонат області 40+. V тур: "Заболотів" вдома здолав "Горіш" (+ ЗМІНИ В ПОЛОЖЕННІ) Чемпіонат області 40+. V тур: "Заболотів" вдома здолав "Горіш" (+ ЗМІНИ В ПОЛОЖЕННІ) Reviewed by Andriy Moklyak on 18.11.19 Rating: 5
На платформі Blogger.