Любов Кеніз допомогла збірній фінішувати четвертою на чемпіонаті EEVZA

В столиці Грузії Тбілісі завершився чемпіонат EEVZA серед дівочих юнацьких збірних вікової категорії U-16.

За звання чемпіонок, а також одну путівку до Фінального турніру чемпіонату Європи-2020, боролись дев'ять команд, розподілених на дві групи. Збірна України потрапила до квінтету А разом з однолітками з Грузії, Росії, Азербайджану та Латвії.

"Синьо-жовті" доволі впевнено подолали груповий етап, "насухо" обігравши азербайджанок, латвійок та грузинок, а от поразка від росіянок (0:3) коштувала нашим волейболісткам виходу до головного матчу турніру. В підсумку, українки відправились змагатись за бронзові нагороди у матчі проти збірної Білорусі.

Сам "бронзовий" поєдинок тривав більше півтори години і пройшов у впертій боротьбі, а на тай-брейку перемогу здобули наші північні сусідки - 2:3. "Золото" змагань у Грузії здобула збірна Росії, що стала учасником чемпіонату Європи-2020 у даній віковій категорії.

Приємно, що доволі високе досягнення збірної України не обійшлось без франківського сліду - честь збірної на грузинській землі захищала вихованка івано-франківської ДЮСШ №2 Любов Кеніз (тренер - Юрій КВАСНЮК).