"Будівельник" відсвяткував 20-літний ювілей

У неділю, 22-го грудня, пройшли урочистості з нагоди 20-ої річниці з дня заснування волейбольного клубу "Будівельник".


Ювілейну дату в історії відзначили товариським турніром за участю трьох команд - ВК "Будівельник-1", ВК "Будівельник-2" та ВК "Обрій". На традиційному шикуванні з нагоди відкриття урочистостей до гравців та шанувальників гри над сіткою з вітальним словом звернулись почесні гості заходу, а волейбольний клуб "Будівельник" був відзначений подяками за розвиток волейболу від Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Управління спорту Івано-Франкіської облдержадміністрації, Обласного комітету профспілкової організації будівельників, Департаменту культури Івано-Франківської міської ради та Обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Окрім того, керівник волейбольного клубу "Будівельник" Антон Михайлович Острижнюк познайомив вболівальників та почесних гостей із здобутками франківських волейболістів протягом двадцятилітньої історії існування. А згадати було що - тут і вісім чемпіонських нагород чемпіонату області серед ветеранів у віковій категорії 40+, три нагороди найвищого ґатунку чемпіонату області у категорії 50+, чотири перемоги у Чемпіонаті та Кубку Івано-Франківська з волейболу серед дорослих команд. Окремим витком в історії є успішний дебют клубу на міжнародній арені - у вересні поточного року "Будівельник" виборов бронзові нагороди клубного чемпіонату світу 50+, на найвищому рівні представивши не лише Прикарпаття, а й всю Україну.

Щодо самого турніру, то найкращими стали волейболісти "Обрію", які з однаковим рахунком 2:0 обіграли обидва склади "Будівельника". А от у "дербі" перемогли гравці номінально другого складу, які й фінішували на другій сходинці - 2:1. Окрім того, у кожній з команд було визначено найкращих гравців: Валерій Іваненко та Василь Палюга ("Будівельник-2"), Олександр Дівнич та  Євген Жеребецький ("Будівельник-1"), Микола Федоренко та Володимир Мазурик ("Обрій"). За підсумком турніру всі команди отримали заслужені нагороди, а найкращі гравці були відзначені пам'ятними призами від організаторів урочистостей.
"Будівельник" відсвяткував 20-літний ювілей "Будівельник" відсвяткував 20-літний ювілей Reviewed by Andriy Moklyak on 25.12.19 Rating: 5
На платформі Blogger.