"Покуття" дізнається суперників у третьому етапі Кубка України

Завтра, 19-го грудня, пройде церемонія жеребкування ІІІ етапу Кубка України серед чоловічих команд.


На даному етапі національного кубка своїх суперників дізнається і першолігове "Покуття" зі Снятина, що вже встигло зчинити галасу в розіфграші турніру. Ще б пак, адже новачкам сезону вдалось подолати дві попередні стадії. Відзначимо, що окрім покутян у ІІІ раунді зіграють ще 12 команд - суперлігові "Барком-Кажани" (Львів), "Серце Поділля" (Вінниця), ВК "МХП-Вінниця" (Тростянець), "Житичі-ЖНАЕУ" (Житомир), "Юракадемія" (Харків), "Буревісник-ШВСМ" (Чернігів), вищоліговій ВК "Бахмут-ШВСМ", ВК "Політехнік-Одеса", "ШВСМ-СумДУ" (Суми), першоліговий "Епіцентр-Подоляни" (Городок), ВК "Нікополь" та ВК "Решетилівка", що представляє другу лігу чемпіонату України.

Відзначимо, що на ІІІ етапі команди будуть розподілені на чотири групи, які зіграють одноколовий турнір на майданчику одного з учасників. Кращі дві команди кожної групи вийдуть до наступного раунду змагань. Церемонія жеребкування пройде 19-го грудня в актовій залі Міністерства молоді та спорту України. Початок о 13:00.

Всі учасники ІІІ етапу Кубка України з волейболу сезону 2019/2020:
"Барком-Кажани" Львів (СЛ*)
"Серце Поділля" Вінниця (СЛ)
ВК "МХП-Вінниця" Тростянець (СЛ)
"Юракадемія" Харків (СЛ)
"Буревісник-ШВСМ" Чернігів (СЛ)
"Житичі-ЖНАЕУ" Житомир (СЛ)
ВК "Бахмут-ШВСМ" (ВЛ)
ВК "Політехнік-Одеса" (ВЛ)
"ШВСМ-СумДУ" Суми (ВЛ)
"Покуття" Снятин (ПЛ)
"Епіцентр-Подоляни" Городок (ПЛ)
ВК "Нікополь" (ПЛ)
ВК "Решетилівка" (ДЛ)
* - Примітка. СЛ - клуб Суперліги, ВЛ - клуб Вищої ліги, ПЛ - клуб Першої ліги, ДЛ - клуб Другої ліги.
"Покуття" дізнається суперників у третьому етапі Кубка України "Покуття" дізнається суперників у третьому етапі Кубка України Reviewed by Andriy Moklyak on 18.12.19 Rating: 5
На платформі Blogger.