ТРК "ВЕЖА": 20-літній ювілей "Будівельника" (+ ВІДЕО)

Пропонуємо Вашій увазі сюжет ТРК "ВЕЖА" про вшанування ветеранського волейбольного клубу "Будівельник" з нагоди 20-літнього ювілею.


За період свого існування команда була не лише популяризатором волейболу, а й добре зарекомендувала себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Напередодні свого дня народження волейболісти "Будівельника" успішно виступили на світовому чемпіонаті у Польщі. На міжнародному турнірі івано-франківські ветерани волейболу виборювали  першість у категорії 50+. Вони впевнено подолали груповий етап і пробилися до півфіналу, де поступилися литовцям. У протистоянні за "бронзу" "будівельники" обіграли польський клуб з рахунком 2:1 і таким чином зійшли на третю сходинку п'єдесталу.

Почесний кубок ветерани передали для зберігання в Івано-Франківську мерію. Керівництво міста у свою чергу привітало ветеранів волейболу з днем народження їхнього клубу "Будівельник".

Відео ТРК "Вежа":

ТРК "ВЕЖА": 20-літній ювілей "Будівельника" (+ ВІДЕО) ТРК "ВЕЖА": 20-літній ювілей "Будівельника" (+ ВІДЕО) Reviewed by Andriy Moklyak on 16.1.20 Rating: 5
На платформі Blogger.