Турнір пам'яті Володимира Маланія провели в Івано-Франківську

21-22 лютого у спортивному залі Ліцею №23 ім. Романа Гурика пройшов традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу пам’яті колишнього директора ДЮСШ №2 Володимира Маланія серед юнаків та дівчат 2004 р.н. 


Загалом у турнірі змагались 12 дівочих та юнацьких команд 2004 р. н. Серед юнаків шістку команд-учасниць склали ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ), ЛДЮСШ "Енергетик" (Львів), ДЮСШ Надвірна, Галич, Рожнятів та Старий Лисець. За підсумком юнацького турніру найкращими стали вихованці Львівської ДЮСШ "Енергетик". Другими фінішували вихованці івано-франківської ДЮСШ №2, тоді як трійку призерів замкнули юні волейболісти Рожнятівської ДЮСШ.

Окрім того, організаторами турніру було визначено найкращих в індивідуальних номінаціях:

Кращий нападаючий - Максим Інес (Рожнятівська ДЮСШ)
Кращий пасуючий - Максим Жеребецький (ЛДЮСШ "Енергетик" Львів)
MVP турніру - Віталій Слобода (ДЮСШ №2 Івано-Франківськ).

У дівочому турнірі в гості до вихованок івано-франківської ДЮСШ №2 завітали гості зі Львівщини (ДЮСШ Стрий та ЛДЮСШ "Енергетик") та Тернопільщини (ДЮСШ Монастириська), а також команди з Рожнева та Чорних Ослав. У підсумку, почесний трофей вибороли вихованки івано-франківської ДЮСШ №2. На другій сходинці завершили змагання команда ДЮСШ Монастириська, тоді як бронзові медалі вибороли волейболістки Стрийської ДЮСШ.

Кращими в індивідуальних номінаціях стали:

Краща нападаюча - Валентина Салабай (ДЮСШ №2 Івано-Франківськ)
Краща пасуюча - Марта Батіг (Монастириська ДЮСШ)
MVP турніру - Романія Фрегела (Стрийська ДЮСШ).

ФОТО з матчів турніру
Турнір пам'яті Володимира Маланія провели в Івано-Франківську Турнір пам'яті Володимира Маланія провели в Івано-Франківську Reviewed by Andriy Moklyak on 23.2.20 Rating: 5
На платформі Blogger.