Визначились місця проведення вирішальних матчів у Першій лізі

За підсумком регулярного сезону снятинське "Покуття" боротиметься у Фіналі Першої ліги, тоді як на галицький "Володар-КФВ" очікують матчі за 9-12 місця.


Традиційно фінальний турнір Першої ліги складатиметься з двох турів, що відбудуться у Краматорську (6-8 березня) та Городку (20-22 березня). Відзначимо, що окрім "покутян" за золоті нагороди змагатимуться краматорський "ДЮСШ-ДДМА", ВК "Нікополь" та городоцький "Епіцентр-Подоляни".

Натомість галицький "Володар-КФВ" свої матчі турніру за 9-12 місця зіграє у Харкові. Суперниками галичан стануть місцеві "ХПКСП ХОР" та "ХДВУФК №1-Локомотив", а також "Новатор-2-Прикордонник" з Хмельницького. Матчі втішного турніру пройдуть в період з 27-го по 29-те березня.

Актуальний календар матчів чемпіонату України серед команд Першої ліги можна переглянути у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.
Визначились місця проведення вирішальних матчів у Першій лізі Визначились місця проведення вирішальних матчів у Першій лізі Reviewed by Andriy Moklyak on 26.2.20 Rating: 5
На платформі Blogger.