"Покуття-Універсал" - чемпіон області з волейболу!

Минулої неділі в Коломиї відбулись матчі заключного туру чемпіонату Івано-Франківської області у Вищій лізі.


Після майже тримісячної паузи було зіграні поєдинки VI туру Вищої ліги чемпіонату області. За згодою команд-учасниць, обидва матчі звітного туру пройшли у Коломиї, де для волейболістів було створено необхідні умови з дотриманням всіх санітарних вимог задля запобігання поширенюю коронавірусної інфекції. Додамо, що згідно вимог обидва матчі пройшли без глядачів.

У першому поєдинку дня волейболісти "Покуття-Універсалу", які ще за два тури до фінішу гарантували собі чемпіонське звання, помірялись силами з галицьким "Володарем". Для галичан звітний матч став чи не головним в боротьбі за нагороди, адже у випадку поразки втрачали шанс завершити сезон у призовій трійці. У підсумку, "Володар" хоч у зумів нав'язати боротьбу покутянам, але у вирішальний момент сильнішими виявились новоспечені чемпіони - 3:0 (25:21, 25:16, 25:20). Відзначимо, що звітний тур снятинці розглядали як один з етапів підготовки до ІІ фінального туру Першої ліги, який вже в п'ятницю стартує у Городку Хмельницької області.

У другому матчі дня між коломийським "Прикарпаттям" та ВК "Білоберізка" суперники повинні були в очній дуелі розіграти срібні та бронзові нагороди. Краще з поставленим завданням впорались коломияни, які хоч і програли перший сет (17:25), але зуміли відігратись і у вирішальній четвертій партії перемогли на продовженні - 3:1 (17:25, 25:16, 25:15, 26:24).

Чемпіонат області. Вища ліга. VІ тур
07.06.2020 (неділя)
"Володар" Галич - ВК "Покуття-Універсал" - 0:3 (21:25, 16:25, 20:25)
ВК "Білоберізка" - ФОСК "Прикарпаття" Коломия - 1:3 (25:17, 25:16, 25:15, 26:24)

Таким чином, чемпіоном Вищої ліги сезону 2019/2020 став ВК "Покуття-Універсал". Срібні нагороди завоювали волейболісти "Прикарпаття", тоді як ВК "Білоберізка" вдруге поспіль виборов бронзові медалі.

Підсумкову турнірну таблицю чемпіонату області серед команд Вищої ліги можна переглянути у розділі ЗМАГАННЯ нашого сайту.

Опісля завершення туру відбулась церемонія нагородження призерів чемпіонату, а також найкращих гравців сезону в індивідуальних номінаціях.

Кращі гравці Вищої ліги чемпіонату Івано-Франківської області сезону 2019/2020:
Кращий зв'язуючий:
Дмитро Гембаля ("Покуття-Універсал")
Кращий нападник: Олександр Кобилянський (ФОСК "Прикарпаття")
Кращий різносторонній гравець: Роман Хацюк (ВК "Білоберізка")
Кращий гравець чемпіонату (MVP): Юрій Гриців ("Покуття-Універсал")
"Покуття-Універсал" - чемпіон області з волейболу! "Покуття-Універсал" - чемпіон області з волейболу! Reviewed by Andriy Moklyak on 9.6.20 Rating: 5
На платформі Blogger.