"Будівельник" - переможець турніру серед ветеранів 50+!

Минулого вік-енду у Надвірній відбулись поєдинки обласного турніру серед ветеранів 50+.


Участь у турнірі взяли п'ять ветеранських команд - ВК "Будівельник" (Івано-Франківськ), ВК "Коломийщина" (Коломийський р-н), ВК "Горіш" (Делятин), а також команди з Надвірної та Отинії. Після приїзду було проведено жеребкування, за підсумком якого команди були розподілені на дві групи.

За підсумком групового етапу у фіналі зійшлись "Будівельник" та "Коломийщина", а перемогу в трисетовому протистоянні святкували "будівельники" - 2:1. Бронзові нагороди вибороли волейболісти з Надвірної. Також оргкомітетом турніру було визначено MVP турніру та кращих гравців у кожній з команд-учасниць. Найкориснішим гравцем турніру було визнано Віктора Драгана ("Будівельник"). Додамо, що кращим гравцем делятинського "Горіша" на турнірі став палкий шанувальник волейболу, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Переможці та призери змагань були нагороджені пам'ятними кубками, грамотами та медалями, а кращі гравці - індивідуальними призами.

Кращі гравці турніру:
MVP турніру - Віктор Драган ("Будівельник")
"Будівельник" - Ігор Басараб 
"Коломийщина" - Василь Андрюхін
Отинія - Василь Романюк
Надвірна - Михайло Буняк
"Горіш" - Олександр Сич
"Будівельник" - переможець турніру серед ветеранів 50+! "Будівельник" - переможець турніру серед ветеранів 50+! Reviewed by Andriy Moklyak on 10.7.20 Rating: 5
На платформі Blogger.