У Кубку Незалежності перемогу святкували франківчани

У Кубку Незалежності-2020 з пляжного волейболу, що на вихідних відбувся в Івано-Франківську, позмагались 28 команд чоловіків та жінок. 

У суботньому жіночому турнірі взяли участь вісім команд з Івано-Франківська, Делятина та Надвірної. Найкращими в Кубку Незалежності стала пара у складі Катерини Попович та Яни Івасів (КФВ-ДЮСШ-2). Другими фінішували Катерина Руденька та Оксана Слободян, тоді як замкнули трійку лідерів Христина Денищук та Валентина Салабай (ДЮСШ-2).

А от в неділю на піщаний майданчик на міському озері вийшли 20 чоловічих команд з Івано-Франківська, Тлумача, Перегінська, Надвірної, Долини, Верховина та Делятина. За підсумки пляжних баталій найкращими стала пара з Івано-Франківська у складі Миколи Ковальчука та Станіслава Азарова. На другій сходинці завершили змагання Сергій Демедюк та Ростислав Киселюк (Верховина-Делятина), а третє місце посіли гості з Надвірної - Богдан Молодій та Володимир Лук'яненко.

У Кубку Незалежності перемогу святкували франківчани У Кубку Незалежності перемогу святкували франківчани Reviewed by Andriy Moklyak on 24.8.20 Rating: 5
На платформі Blogger.