Франківські ветерани дебютували у Кубку України 50+

Минулого тижня у курортному містечку Коблево, що на Миколаївщині, пройшов Кубок України з волейболу серед ветеранських команд. 


Масштабний ветеранський волейбольний фестиваль вже всьоме пройшов у Коблеві, а загалом це був 29-й розіграш турніру. У поточному розіграші взяли участь більше 70 команд у 15 (!) вікових категоріях чоловіків та жінок.

Вперше в Кубку України дебютувала команда міста Івано-Франківська, сформована на базі волейбольного клубу "Будівельник". За підсумком змагань франківські ветерани зупинились за крок до нагород, фінішувавши четвертими, тоді як володарями трофею стали ветерани з Буковини. Зважаючи на те, що наша команда вперше брала участь у змаганнях всеукраїнського рівня, тож можна вважати виступ вдалим, з чим її і вітаємо!

Підсумкова таблиця змагань має такий вигляд:
1. Чернівці
2. Львів
3. Дніпро

4. Івано-Франківськ
5. Кременчук
6. Полтава
7. Закарпатська обл.

Команда міста Івано-Франківська виступала в такому складі:
Валерій Скоморохов, Руслан Микула, Євген Жеребецький, Василь Соверда, Мар'ян Яремчук, Віктор Драган, Ігор Басараб. Представник команди - Антон Острижнюк.

Франківські ветерани дебютували у Кубку України 50+ Франківські ветерани дебютували у Кубку України 50+ Reviewed by Andriy Moklyak on 14.9.20 Rating: 5
На платформі Blogger.