"Горіш" припинив боротьбу у Кубку України

Волейболісти "Горіша" дебютували у всеукраїнських змаганнях.


Найрезонансніша подія усього 1-го етапу змагань сталася саме в групі А. Ну, хто би міг подумати, що волейболісти ВК «Горіш», чиї прізвища мало кому відомі навіть на рідній Івано-Франківщині (за винятком, хіба що, майже 40-річного центрального блокуючого Євгена Жорова), виявляться спроможними «послати у нокдаун» вже достатньо зрілих майстрів із «Булави», за плечима яких є не одна яскрава перемога в останніх чемпіонатах чоловічої «вишки»?! Що, мала місце відверта недооцінка суперника? Можливо. Та хоч як там було, але на майданчику підопічні граючого тренера Андрія Стефурака грізним львів’янам фактично нічим не поступалися. І, насамперед, у психологічній стійкості, про що яскраво свідчать рахунки трьох із чотирьох сетів. 

Щоправда, більш обізнані можуть справедливо зауважити: так помічником у Стефурака віднедавна є сам Олег Запорожець! І це справді так. Відомий фахівець, чемпіон Європи 1971 року у складі збірної СРСР, нема сумнівів, встиг задіяти свій величезний досвід в останньому циклі підготовки команди до кубкового старту. Навіть, цілком можливо, це і стало для гравців «Булави» найбільшою несподіванкою. Та все ж, вибачте, хто львів’янам лікар, якщо у стартовій партії вони примудрилися розтринькати надійну шестиочкову перевагу (останній раз, коли вели – 16:10), третю взагалі провалили, а у вирішальній четвертій вчергове «просіли» за рахунку 21:18, коли, здавалося, втримати цей гандикап було вже справою честі?.. 

Отже, ВК «Горіш» став автором достатньо несподіваної перемоги і, таким чином, отримав чудову нагоду вибороти одну з двох путівок до наступного раунду змагань. Однак наступного ігрового дня начудили вже самі «горішки». Бо у протистоянні з резервістами ДСО-ЗНУ, переважній більшості з яких нема ще й 20 років, вони припускалися незрозумілої кількості помилок. А діагональний Михайло Кобеля (загалом набрав 18 очок) та особливо догравальник Максим Руденко (набрав 28 очок) карали їх за це стабільно і нещадно. Тож «видряпати» хоча б дві дорогоцінні партії, що достроково вибило б «Булаву» з турніру, підопічним Андрія Стефурака не вдалося. 

Відповідно, шалена інтрига перекочувала до заключного ігрового дня. Там, аби таки пробитися до 2-го етапу Кубка України, ВК «Горіш» вкрай необхідно було виграти бодай один сет у ДСО-ЗНУ, а «Булаві», якщо б цього не сталося, потребувалося належним чином зробити свою справу – не віддати КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ жодної партії. Зрештою, Володимир Мірчев (загалом набрав 13 очок) і компанія досить переконливо забезпечили собі «суху» перемогу, подарувавши львів’янам чудовий шанс. Ті ледь не втратили його власноруч, знову начудивши у стартовому сеті. Та все ж Ярослав Бойчук, котрий одразу 9 очок із загальних 18 приніс своїй команді саме в цьому сеті, врятував її від ганьби, і надалі «Булава» свого вже не втратила. Що ж, хоч як там було, а гравці ВК «Горіш» все одно заслужили на схвальні епітети…

ФВУ

Чоловіки. Кубок України. І етап. Група А
м. Тернопіль, СК ЗНУ
11 вересня (п'ятниця)
"ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 3:0 (25:18, 25:14, 25:14)
"Булава" Львів - "Горіш" Делятинська ОТГ - 1:3 (24:26, 27:25, 16:25, 26:28)
12 вересня (субота)
"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "Горіш" Делятинська ОТГ - 3:1 (29:27, 26:24, 16:25, 25:21)
"ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "Булава" Львів - 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
13 вересня (неділя)
"Горіш" Делятинська ОТГ - "ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
"Булава" Львів - "КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 3:0 (26:24, 25:19, 25:22)


Результати матчів І етапу Кубка України можна переглянути у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.

"Горіш" припинив боротьбу у Кубку України "Горіш" припинив боротьбу у Кубку України Reviewed by Andriy Moklyak on 14.9.20 Rating: 5
На платформі Blogger.