Чемпіонат області повертається матчами в Тлумачі та Бурштині

30-31 січня будуть зіграні поєдинки ІІІ туру чемпіонату області серед чоловічих команд.У календарі звітного туру відбулись певні корективи. У зв'язку з рішенням арбітражної комісії матчі, які повинні були пройти у Коломиї, перенесені до Тлумача. Також стало відомо, що франківське дербі між "КФВ-Універсалом" та "Будівельником" перенесене на пізніший термін.

Таким чином, програма ІІІ туру чемпіонату області розпочнеться у суботу, 30-го січня, на майданчику спорткомплексу міста Тлумач. Саме там найцікавішими обіцяють бути протистояння лідера змагань за втраченими очками делятинського "Горіша-1" проти чинного чемпіона області коломийського "Прикарпаття" та господарів паркету СК "Прибилів". 

Наступного дня, 31-го січня, волейбольні баталії відбудуться у Бурштині, де зійдуться команди-претенденти на вихід до фінальної четвірки - господарі майданчика "Зелені Дракони", калуський "Нафтохімік" та ВК "Заболотів".

Чемпіонат області. ІІІ тур
м. Тлумач, спорткомплекс
30 січня (субота)
11:00 "Прикарпаття"  Коломийщина - "Горіш-2" Делятинська ОТГ
12:30 СК "Прибилів" - "Горіш-1" Делятинська ОТГ
14:00 "Горіш-2" Делятинська ОТГ - СК "Прибилів"
15:30 "Горіш-1" Делятинська ОТГ - "Прикарпаття" Коломийщина 

м. Бурштин
31 січня (неділя)
11:00 "Зелені Дракони" Бурштин - ВК "Рожнів"
12:30 "Нафтохімік" Калуш - ВК "Заболотів"
14:00 ВК "Рожнів" - "Нафтохімік" Калуш
15:30 ВК "Заболотів" - "Зелені Дракони" Бурштин

Актуальна турнірна таблиця та календар матчів доступні у розділі ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ нашого сайту.
Чемпіонат області повертається матчами в Тлумачі та Бурштині Чемпіонат області повертається матчами в Тлумачі та Бурштині Reviewed by Andriy Moklyak on 29.1.21 Rating: 5
На платформі Blogger.