ФОСК "Прикарпаття" - чемпіон області серед ветеранів 40+!

Минулих вихідних у Снятині визначився новий чемпіон області з волейболу серед ветеранських команд 40+.

4-го липня у спорткомплексі "Колос" в боротьбі за звання чемпіонів зійшлись чотири ветеранські команди - господарі ВК "Снятин", ВК "Підвербці", ВК "Рожнів" та ФОСК "Прикарпаття" з Коломийщини. Турнір пройшов у форматі плей-офф, починаючи з півфінальної стадії, а переможець матчів визначався у скороченому форматі до двох переможних сетів.

У півфіналі впевнені перемоги у двох сетах здобули ветерани "Прикарпаття" та "Снятина", які здолали "Рожнів" та "Підвербці" відповідно. Бронзові нагороди здобули волейболісти з Косівщини - "Рожнів" з рахунком 2:0 здолав "Підвербці". Натомість у фінальному двобої між "Прикарпаттям" та "Снятином" за підсумком двох сетів панував паритет - 1:1. Втім, у вирішальній третій партії коломияни взяли верх і вдруге стали переможцями чемпіонату Івано-Франківщини - 2:1.

Чемпіон та призери чемпіонату області 40+ були нагороджені пам'ятними кубком та медалями, а також було визначено кращих гравців в кожній з команд-учасниць.

Кращі гравці:
ФОСК "Прикарпаття" - Володимир Андрусяк;
ВК "Снятин" - Любомир Сідлярчук;
ВК "Рожнів" - Роман Матейчук;
ВК "Підвербці" - Василь Кухній.

ФОСК "Прикарпаття" - чемпіон області серед ветеранів 40+! ФОСК "Прикарпаття" - чемпіон області серед ветеранів 40+! Reviewed by Andriy Moklyak on 6.7.21 Rating: 5