Сітка на три групи

Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
"Барком-Кажани"
Львів
0
0 0 000
0
0
0
0:0
0
ВК "МХП-Вінниця"
Тростянець
0

0

0

0

0

0

0
0
0
0:0
0
"Серце Поділля"
Вінниця
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Житичі"
Житомир
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Юракадемія"
Харків
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Локомотив"
Харків 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Буревісник-ШВСМ"
Чернігів
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Покуття-Прибилів"
Снятин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
ВСК "МХП-Вінниця"
Тростянець
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
"Епіцентр-Подоляни"
Городок
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0


 Календар матчів

м. Городок
жовтня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"Епіцентр"
"Покуття"
-:-
"Серце Поділля"
10 жовтня (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Покуття"
"Серце Поділля"
-:-
"Барком"
м. Тростянець
жовтня (п'ятниця)
ВК "МХП"
-:-
"Локомотив"
ВСК "МХП"
-:-
"Юракадемія"
10 жовтня (субота)
"Локомотив"
-:-
ВСК "МХП"
"Юракадемія"
-:-
ВК "МХП"
м. Житомир
жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Буревісник"
м. Харків
16 жовтня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Локомотив"
"Серце Поділля"
-:-
"Юракадемія"
17 жовтня (субота)
"Локомотив"
-:-
"Серце Поділля"
"Юракадемія"
-:-
"Епіцентр"
м. Чернігів
16 жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
ВК "МХП"
"Буревісник"
-:-
"Покуття"
17 жовтня (субота)
ВК "МХП"
-:-
"Буревісник"
ВСК "МХП"
-:-
"Житичі"
м. Львів
18 жовтня (неділя)
"Барком"
-:-
"Покуття"
м. Снятин, спорткомплекс
30 жовтня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
ВК "МХП"
"Покуття"
-:-
ВСК "МХП"
31 жовтня (субота)
ВК "МХП"
-:-
"Покуття"
ВСК "МХП"
-:-
"Барком"
м. Харків
30 жовтня (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Житичі"
"Локомотив"
-:-
"Буревісник"
31 жовтня (субота)
"Житичі"
-:-
"Локомотив"
"Буревісник"
-:-
"Юракадемія"
м. Вінниця
31 жовтня (субота)
"Серце Поділля"
-:-
"Епіцентр"
м. Тростянець
20 листопада (п'ятниця)
ВК "МХП"
-:-
"Серце Поділля"
ВСК "МХП"
-:-
"Епіцентр"
21 листопада (субота)
"Серце Поділля"
-:-
ВСК "МХП"
"Епіцентр"
-:-
ВК "МХП"
м. Житомир
20 листопада (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Барком"
"Буревісник"
-:-
"Покуття"
21 листопада (субота)
"Барком"
-:-
"Буревісник"
"Покуття"
-:-
"Житичі"
м. Харків
21 листопада (субота)
"Локомотив"
-:-
"Юракадемія"
м. Городок
27 листопада (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Епіцентр"
"Буревісник"
-:-
"Серце Поділля"
28 листопада (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Буревісник"
"Серце Поділля"
-:-
"Житичі"
м. Львів
27 листопада (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Барком"
"Локомотив"
-:-
"Покуття"
28 листопада (субота)
"Барком"
-:-
"Локомотив"
"Покуття"
-:-
"Юракадемія"
м. Тростянець
28 листопада (субота)
ВК "МХП"
-:-
ВСК "МХП"
м. Львів
11 грудня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Барком"
"Серце Поділля"
-:-
"Покуття"
12 грудня (субота)
"Барком"
-:-
"Серце Поділля"
"Покуття"
-:-
"Епіцентр"
м. Харків
11 грудня (п'ятниця)
"Локомотив"
-:-
ВК "МХП"
"Юракадемія"
-:-
ВСК "МХП"
12 грудня (субота)
ВК "МХП"
-:-
"Юракадемія"
ВСК "МХП"
-:-
"Локомотив"
м. Чернігів
12 грудня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Житичі"
м. Вінниця
18 грудня (п'ятниця)
"Локомотив"
-:-
"Епіцентр"
"Юракадемія"
-:-
"Серце Поділля"
19 грудня (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Юракадемія"
"Серце Поділля"
-:-
"Локомотив"
м. Тростянець
18 грудня (п'ятниця)
ВК "МХП"
-:-
"Житичі"
ВСК "МХП"
-:-
"Буревісник"
19 грудня (субота)
"Житичі"
-:-
ВСК "МХП"
"Буревісник"
-:-
ВК "МХП"
м. Тлумач, спорткомплекс
20 грудня (неділя)
"Покуття"
-:-
"Барком"
м. Тростянець
15 січня (п'ятниця)
ВК "МХП"
-:-
"Барком"
ВСК "МХП"
-:-
"Покуття"
16 січня (субота)
"Барком"
-:-
ВСК "МХП"
"Покуття"
-:-
ВК "МХП"
м. Житомир
15 січня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Юракадемія"
"Буревісник"
-:-
"Локомотив"
16 січня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Буревісник"
"Локомотив"
-:-
"Житичі"
м. Городок
15 січня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Серце Поділля"
м. Городок
22 січня (п'ятниця)
"Серце Поділля"
-:-
ВК "МХП"
"Епіцентр"
-:-
ВСК "МХП"
23 січня (субота)
ВК "МХП"
-:-
"Епіцентр"
ВСК "МХП"
-:-
"Серце Поділля"
м. Снятин, спорткомплекс
22 січня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"Житичі"
"Покуття"
-:-
"Буревісник"
23 січня (субота)
"Житичі"
-:-
"Покуття"
"Буревісник"
-:-
"Барком"
м. Харків
23 січня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Локомотив"
м. Житомир
12 лютого (п'ятниця)
"Епіцентр"
--:--
"Житичі"
"Серце Поділля"
--:--
"Буревісник"
13 лютого (субота)
"Житичі"
--:--
"Серце Поділля"
"Буревісник"
--:--
"Епіцентр"
м. Харків
12 лютого (п'ятниця)
"Барком"
--:--
"Юракадемія"
"Покуття"
--:--
"Локомотив"
13 лютого (субота)
"Юракадемія"
--:--
"Покуття"
"Локомотив"
--:--
"Барком"
м. Тростянець
13 лютого (субота)
ВСК "МХП"
--:--
ВК "МХП"

Розділ знаходиться на стадії розробки

Розділ знаходиться на стадії розробки

Розділ знаходиться на стадії розробки

Сітка на три групи Сітка на три групи Reviewed by Andriy Moklyak on 30.10.19 Rating: 5
На платформі Blogger.