chempionat-oblasti-vyscha-liga


Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. "Олюртранс" Луцьк
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. "Данківці" Хотин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. "Булава" Львів
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. "ДСО-ТНЕУ" Тернопіль
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
5. Збірна України U-17
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
6. ВСК "МХП-Вінниця" Вінниця
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
7. ВК "Дніпро"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
8. "Зміївський енергетик" Слобожанське
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
9. ВК "Бахмут-ШВСМ" Бахмут
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
10. "Інваспорт-Метеор" Київ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
11. "ШВСМ-СумДУ" Суми
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
12. "Політехнік-Одеса" Одеса
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
13. "Спартак" Свалява
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
14. СК "Прибилів"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

І ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
ІІ ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
ІІІ ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
ІV ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
V ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
VІ ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"
VІІ ТУР
м. Тлумач
5 жовтня (субота)
"Булава"-:-"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"-:-"Прибилів"
6 жовтня (неділя)
"Спартак"-:-"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"-:-"Булава"
м. Вінниця
5 жовтня (субота)
Україна U-17-:-"СумДУ"
"МХП"-:-"Політехнік"
6 жовтня (неділя)
"СумДУ"-:-"МХП"
"Політехнік"-:-Україна U-17
м. Бахмут
5 жовтня (субота)
"Дніпро"-:-"Бахмут"
"Зм. енергетик"-:-"Інваспорт"
6 жовтня (неділя)
"Бахмут"-:-"Зм. енергетик"
"Інваспорт"-:-"Дніпро"
м. Луцьк
5 жовтня (субота)
"Олюртранс"
-:-
"Данківці"

Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар фінального турніру

І ТУР
(за призначенням)
10 квітня (п'ятниця)
--:--
--:--
11 квітня (субота)
--:--
--:--
12 квітня (неділя)
--:--
--:--
ІІ ТУР
(за призначенням)
24 квітня (п'ятниця)
--:--
--:--
25 квітня (субота)
--:--
--:--
26 квітня (неділя)
--:--
--:--
chempionat-oblasti-vyscha-liga chempionat-oblasti-vyscha-liga Reviewed by Andriy Moklyak on 8.8.19 Rating: 5
На платформі Blogger.