chempionat-oblasti-40+

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
"Нафтохімік" Калуш
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2
ВК "Заболотів"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3
"Зелені Дракони" Бурштин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4
"Прибилів"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
5
"Будівельник" Івано-Франківськ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
6
"Горіш-1" Делятин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
7
"Горіш-2" Делятин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
8
ВК "Рожнів"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
9
"Прикарпаття" Коломия
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
10
"КФВ-Універсал" Івано-Франківськ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0


 Календар матчів

м. Калуш
листопада (неділя)
"Нафтохімік"
11:00
"Горіш-2"
"З. Дракони"
12:30
"Горіш-1"
"Горіш-2"
14:00
"З. Дракони"
"Горіш-1"
15:30
"Нафтохімік"
м. Заболотів
листопада (субота)
"Заболотів"
11:00
"Будівельник" 
"Рожнів"
12:30
"Універсал"
"Будівельник"
14:00
"Заболотів"
"Універсал"
15:30
"Рожнів"
м. Тлумач
14 листопада (субота)
"Прибилів"
11:00
"Прикарпаття"
м. Коломия
19 грудня (субота)
"Прикарпаття"
11:00
"Заболотів"
"Прибилів"
12:30
"Рожнів"
"Заболотів"
14:00
"Прибилів"
"Рожнів"
15:30
"Прикарпаття"
м. Івано-Франківськ
20 грудня (неділя)
"Будівельник"
11:00
"Нафтохімік" 
"Універсал"
12:30
"З. Дракони"
"Нафтохімік"
14:00
"Універсал"
"З. Дракони"
15:30
"Будівельник"
м. Надвірна
19 грудня (субота)
"Горіш-1"
11:00
"Горіш-1"
м. Коломия
30 січня (субота)
"Прикарпаття"
11:00
"Горіш-2"
"Прибилів"
12:30
"Горіш-1"
"Горіш-2"
14:00
"Прибилів"
"Горіш-1"
15:30
"Прикарпаття"
м. Бурштин
31 січня (неділя)
"З. Дракони"
11:00
"Рожнів" 
"Нафтохімік"
12:30
"Заболотів"
"Рожнів"
14:00
"Нафтохімік"
"Заболотів"
15:30
"З. Дракони"
м. Івано-Франківськ
31 січня (неділя)
"Універсал"
11:00
"Будівельник"
с. Рожнів
27 лютого (субота)
"Рожнів"
11:00
"Горіш-1"
"Заболотів"
12:30
"Горіш-2"
"Горіш-1"
14:00
"Заболотів"
"Горіш-2"
15:30
"Рожнів"
м. Тлумач
28 лютого (неділя)
"Прибилів"
11:00
"Універсал" 
"Прикарпаття"
12:30
"Будівельник"
"Універсал"
14:00
"Прикарпаття"
"Будівельник"
15:30
"Прибилів"
м. Калуш
27 лютого (субота)
"Нафтохімік"
11:00
"З. Дракони"
м. Івано-Франківськ
20 березня (субота)
"Універсал"
11:00
"Горіш-2"
"Будівельник"
12:30
"Горіш-1"
"Горіш-2"
14:00
"Будівельник"
"Горіш-1"
15:30
"Універсал"
м. Бурштин
21 березня (неділя)
"З. Дракони"
11:00
"Прибилів"
"Нафтохімік"
12:30
"Прикарпаття"
"Прибилів"
14:00
"Нафтохімік"
"Прикарпаття"
15:30
"З. Дракони"
с. Рожнів
20 березня (субота)
"Рожнів"
11:00
"Спартак"

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2
Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3
Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4
Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0


 Календар матчів

за призначенням
Квітень
-
-:-
-
-
-:-
-
-
-:-
-
-
-:-
- 
-
-:-
-
-
-:-
-
chempionat-oblasti-40+ chempionat-oblasti-40+ Reviewed by Andriy Moklyak on 25.12.19 Rating: 5
На платформі Blogger.