Чемпіонат області 2020/2021

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
ФОСК "Прикарпаття" Коломийщина
9
9
0
1
5
3
0
0
0
25:11
24
2
"Горіш-1" Делятинська ОТГ
9
8
1
8
0
0
0
1
0
25:3
24
3
"КФВ-Універсал" Івано-Франківськ
9
7
2
4
2
1
1
0
1
23:10
21
4
"Зелені Дракони" Бурштин
9
6
3
4
2
0
0
2
1
20:11
18
5
ВК "Заболотів"
9
4
5
1
2
1
1
2
2
16:19
12
6
"Нафтохімік" Калуш
9
4
5
1
2
1
1
1
3
15:19
12
7
"Будівельник" Івано-Франківськ
9
3
6
3
0
0
0
4
2
13:18
9
8
ВК "Рожнів" Рожнівська ОТГ
9
2
7
0
2
0
0
1
6
7:23
6
9
СК "Прибилів" Тлумацький р-н
9
2
7
1
0
1
2
1
4
11:23
5*
10
"Горіш-2" Делятинська ОТГ
9
0
9
0
0
0
2
3
3
7:27
2
* - СК "Прибилів" зараховано технічні поразки неявку на матчі V туру та знято два очки у турнірній таблиці згідно регламенту змагань.

 Календар матчів

м. Калуш
листопада (неділя)
"Нафтохімік"
3:2
"Горіш-2"
"З. Дракони"
0:3
"Горіш-1"
"Горіш-2"
0:3
"З. Дракони"
"Горіш-1"
3:0
"Нафтохімік"
м. Заболотів
грудня (неділя)
"Заболотів"
3:1
"Будівельник" 
"Рожнів"
0:3
"Універсал"
"Будівельник"
3:0
"Рожнів"
"Універсал"
3:0
"Заболотів"
м. Тлумач
грудня (субота)
"Прибилів"
2:3
"Прикарпаття"
м. Коломия
19 грудня (субота)
"Прикарпаття"
3:2
"Заболотів"
"Прибилів"
3:0
"Рожнів"
"Заболотів"
3:2
"Прибилів"
"Рожнів"
0:3
"Прикарпаття"
м. Івано-Франківськ
20 грудня (неділя)
"Будівельник"
1:3
"Нафтохімік" 
"Універсал"
3:1
"З. Дракони"
"Нафтохімік"
2:3
"Універсал"
"З. Дракони"
3:1
"Будівельник"
м. Надвірна
19 грудня (субота)
"Горіш-1"
3:0
"Горіш-2"
м. Тлумач
30 січня (субота)
"Прикарпаття"
3:1
"Горіш-2"
"Прибилів"
0:3
"Горіш-1"
"Горіш-2"
2:3
"Прибилів"
"Горіш-1"
1:3
"Прикарпаття"
м. Бурштин
31 січня (неділя)
"З. Дракони"
3:0
"Рожнів" 
"Нафтохімік"
0:3
"Заболотів"
"Рожнів"
1:3
"Нафтохімік" 
"Заболотів"
1:3
"З. Дракони"
м. Івано-Франківськ
14 квітня (середа)
"Універсал"
3:0
"Будівельник"
с. Рожнів
17 квітня (субота)
"Рожнів"
0:3
"Горіш-1"
"Заболотів"
3:1
"Горіш-2"
"Горіш-1"
3:0
"Заболотів"
"Горіш-2"
1:3
"Рожнів"
м. Тлумач
18 квітня (неділя)
"Прибилів"
1:3
"Універсал" 
"Прикарпаття"
3:1
"Будівельник"
"Універсал"
2:3
"Прикарпаття" 
"Будівельник"
3:0
"Прибилів"
м. Бурштин
24 квітня (субота)
"Нафтохімік"
0:3
"З. Дракони"
м. Івано-Франківськ
25 квітня (неділя)
"Універсал"
3:0
"Горіш-2"
"Будівельник"
0:3
"Горіш-1"
"Горіш-2"
0:3
"Будівельник"
"Горіш-1"
3:0
"Універсал"
м. Бурштин
24 квітня (субота)
"З. Дракони"
+:-
"Прибилів"
"Нафтохімік"
1:3
"Прикарпаття"
"Прибилів"
-:+
"Нафтохімік"
"Прикарпаття"
3:1
"З. Дракони"
с. Рожнів
27 квітня (вівторок)
"Рожнів"
3:1
"Заболотів"

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
"Горіш-1" Делятинська ОТГ
3
3
0
1
1
1
0
0
0
9:3
8
2
"КФВ-Універсал" Івано-Франківськ
3
2
1
2
0
0
0
0
1
6:3
6
3
ФОСК "Прикарпаття" Коломийщина
3
1
2
1
0
0
1
0
1
5:6
4
4
"Зелені Дракони" Бурштин
3
0
3
0
0
0
0
1
2
1:9
0


 Календар матчів

м. Івано-Франківськ, МЦД "Будівельник"
травня (субота)
"Прикарпаття"
3:0
"З. Дракони"
"Горіш-1"
3:0
"Універсал"
"З. Дракони"
0:3
"Універсал"
"Прикарпаття"
2:3
"Горіш-1" 
травня (неділя)
"Горіш-1"
3:1
"З. Дракони"
"Універсал"
3:0
"Прикарпаття"
Чемпіонат області 2020/2021 Чемпіонат області 2020/2021 Reviewed by Andriy Moklyak on 9.3.20 Rating: 5
На платформі Blogger.