Чемпіонат України. Друга ліга 2019/2020


І ТУР
м. Сокаль
8 листопада (п'ятниця)
"Західрембуд"-:-"Контінентал"
"ДЮСШ-4"-:-"Дат. текстиль"
"ЛНТУ"-:-"Рокосово"
листопада (субота)
"Дат. текстиль"-:-"Рокосово"
"Західрембуд"-:-"ДЮСШ-4"
"Контінентал"-:-"ЛНТУ"
10 листопада (неділя)
"ЛНТУ"
-:-
"ДЮСШ-4"
"Контінентал"
-:-
"Дат. текстиль"
"Рокосово"
-:-
"Західрембуд"
м. Львів
15 листопада (п'ятниця)
"КІВС"-:-"Житичі"
16 листопада (субота)
"Житичі"-:-"Боярка"
17 листопада (неділя)
"КІВС"
-:-
"Боярка"
ІІ
м. Житомир
24 січня (п'ятниця)
"КІВС"-:-"Дат. текстиль"
"Боярка"-:-"Західрембуд"
"ЛНТУ"-:-"Житичі"
25 січня (субота)
"КІВС"-:-"ЛНТУ"
"Дат. текстиль"-:-"Боярка"
"Житичі"-:-"Західрембуд"
26 січня (неділя)
"Боярка"
-:-
"ЛНТУ"
"Західрембуд"
-:-
"КІВС"
"Дат. текстиль"
-:-
"Житичі"
м. Тячів
24 січня (п'ятниця)
"ДЮСШ-4"-:-"Контінентал"
25 січня (субота)
"Контінентал"-:-"Рокосово"
26 січня (неділя)
"ДЮСШ-4"
-:-
"Рокосово"
ІІІ
м. Чернівці
6 березня (п'ятниця)
"Рокосово"-:-"Житичі"
"Боярка"-:-"Контінентал"
"ДЮСШ-4"-:-"КІВС"
березня (субота)
"Контінентал"-:-"КІВС"
"Рокосово"-:-"Боярка"
"Житичі"-:-"ДЮСШ-4"
березня (неділя)
"ДЮСШ-4"
-:-
"Боярка"
"Житичі"
-:-
"Контінентал"
"КІВС"
-:-
"Рокосово"
м. Бурштин
6 березня (п'ятниця)
"Західрембуд"-:-"Дат. текстиль"
7 березня (субота)
"Дат. текстиль"-:-"ЛНТУ"
8 березня (неділя)
"Західрембуд"
-:-
"ЛНТУ"

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар матчів

ФІНАЛЬНИЙ ТУР
за призначенням
27 березня (п'ятниця)
--:--
--:--
28 березня (субота)
--:--
--:--
29 березня (неділя)
--:--
--:--
Чемпіонат України. Друга ліга 2019/2020 Чемпіонат України. Друга ліга 2019/2020 Reviewed by Andriy Moklyak on 28.10.19 Rating: 5
На платформі Blogger.