Чемпіонат України. Перша ліга 2018/2019


Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. ВК "Данківці"
7
7
0
2
4
1
0
0
0
21:7
20
2. СК "Прибилів"
7
6
1
4
1
1
0
1
0
19:6
17
3. "НУФВСУ" Київ
7
4
3
1
2
1
1
1
1
16:12
12
4. "Патріот" Рівне
7
4
3
1
1
2
1
0
2
14:14
11
5. ВК "Добротвір"
7
3
4
2
0
1
1
2
1
13:14
9
6. "Біоресурс" Житомир
7
2
5
1
0
1
2
1
2
11:16
7
7. "Володар-КФВ" Галич
7
1
6
1
0
0
2
2
2
9:18
5
8. "ЮАТРАНС-Воллей" Дрогобич
7
1
6
0
0
1
1
1
4
6:20
3

Календар матчів

І ТУР
Тлумач
19 жовтня (п'ятниця)
"Прибилів"3:2"Добротвір"
"Володар-КФВ"3:0"ЮАТРАНС"
20 жовтня (субота)
"Добротвір"3:0"ЮАТРАНС"
"Прибилів"3:0"Володар-КФВ"
21 жовтня (неділя)
"Володар-КФВ"2:3"Добротвір"
"ЮАТРАНС"1:3"Прибилів"
Хотин
19 жовтня (п'ятниця)
"Данківці"3:1"НУФВСУ"
"Патріот"3:0"Біоресурс"
20 жовтня (субота)
"НУФВСУ"3:2"Біоресурс"
"Данківці"3:2"Патріот"
21 жовтня (неділя)
"Патріот"3:2"НУФВСУ"
"Біоресурс"1:3"Данківці"
ІІ ТУР
Рівне
1 грудня (субота)
"ЮАТРАНС"0:3"Данківці"
"Добротвір"3:0"Патріот"
2 грудня (неділя)
"Патріот"3:2"ЮАТРАНС"
"Данківці"3:1"Добротвір"
Житомир
1 грудня (субота)
"Прибилів"3:0"Біоресурс"
"Володар-КФВ"1:3"НУФВСУ"
2 грудня (неділя)
"Біоресурс"3:2"Володар-КФВ"
"НУФВСУ"0:3"Прибилів"
ІІІ ТУР
Івано-Франківськ, СК ІФНМУ
9 лютого (субота)
"Прибилів"3:0"Патріот"
"Володар-КФВ"0:3"Данківці"
10 лютого (неділя)
"Данківці"3:1"Прибилів"
"Патріот"3:1"Володар-КФВ"
Львів
9 лютого (субота)
"ЮАТРАНС"0:3"НУФВСУ"
"Добротвір"0:3"Біоресурс"
10 лютого (неділя)
"НУФВСУ"3:1"Добротвір"
"Біоресурс"2:3"ЮАТРАНС"

Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. СК "Прибилів"
6
4
2
0
2
2
2
0
0
16:12
12
2. "ХДВУФК-Локомотив" Харків
6
4
2
2
1
1
0
2
0
14:9
11
3. ВК "Нікополь"
6
3
3
0
1
2
1
0
2
11:14
8
4. ВК "Данківці"
6
1
5
1
0
0
2
2
1
9:15
5

Календар фінального турніру

І ТУР
Нікополь
8 березня (п'ятниця)
"Нікополь"3:2"Прибилів"
"Данківці"0:3"ХДВУФК-Локо."
9 березня (субота)
"Прибилів"3:1"ХДВУФК-Локо."
"Нікополь"3:2"Данківці"
10 березня (неділя)
"Данківці"1:3"Прибилів"
"ХДВУФК-Локо."1:3"Нікополь"
ІІ ТУР
Чернівці
22 березня (п'ятниця)
"Прибилів"2:3"ХДВУФК-Локо."
"Нікополь"0:3"Данківці"
23 березня (субота)
"Нікополь"2:3"Прибилів"
"Данківці"1:3"ХДВУФК-Локо."
24 березня (неділя)
"ХДВУФК-Локо."3:0"Нікополь"
"Прибилів"3:2"Данківці"

Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
13. ВК "Покровськ"
4
3
1
1
1
1
1
0
0
11:6
9
14. "Володар-КФВ" Галич
4
3
1
1
1
1
0
1
0
10:4
8
15. "ЮАТРАНС-Воллей" Дрогобич
4
2
2
1
1
0
1
1
0
9:7
7
16. "ФФВ ЦДПУ" Кропивницький
4
2
2
1
1
0
0
2
0
8:7
6
17. "Академія ДПтС" Чернігів
4
0
4
0
0
0
0
0
4
0:12
-4*
* - команда "Академія ДПтС" не з'явилась на поєдинки турніру за 13-17 місця.

Календар турніру за 13-16 місця

Трускавець
22 березня (п'ятниця)
"Покровськ"2:3"Володар-КФВ"
"ЮАТРАНС"1:3"ФФВ ЦДПУ"
23 березня (субота)
"Володар-КФВ"3:1"ФФВ ЦДПУ"
"ЮАТРАНС"2:3"Покровськ"
24 березня (неділя)
"Покровськ"3:1"ФФВ ЦДПУ"
"ЮАТРАНС"3:1"Володар-КФВ"
Чемпіонат України. Перша ліга 2018/2019 Чемпіонат України. Перша ліга 2018/2019 Reviewed by Andriy Moklyak on 24.3.19 Rating: 5
На платформі Blogger.