Чемпіонат України. Суперліга-Дмарт 2021/2022

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
"Барком-Кажани" Львів
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2
"Епіцентр-Подоляни" Городок
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3
"Житичі-ПНУ" Житомир
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4
ВК "МХП-Вінниця" Тростянець
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
5
"ЗХО-Юракадемія" Харків
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
6
ВК "Прибилів" Тлумач
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
7
ВК "Дніпро" 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
8
"Буревісник-ШВСМ" Чернігів
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
9
ВК "Решетилівка" 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0


 Календар матчів

м. Дніпро
жовтня (п'ятниця)
"Дніпро"
-:-
"Решетилівка"
жовтня (субота)
"Решетилівка"
-:-
"Юракадемія"
жовтня (неділя)
"Дніпро"
-:-
"Юракадемія"
м. Львів
жовтня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"Буревісник"
жовтня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Прибилів"
жовтня (неділя)
"Барком"
-:-
"Прибилів"
м. Городок
жовтня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"МХП"
жовтня (субота)
"МХП"
-:-
"Житичі"
жовтня (неділя)
"Епіцентр"
-:-
"Житичі"
м. Харків
жовтня (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Буревісник"
жовтня (субота)
"Буревісник"
-:-
"МХП"
10 жовтня (неділя)
"Юракадемія"
-:-
"МХП"
м. Полтава
жовтня (п'ятниця)
"Решетилівка"
-:-
"Прибилів"
жовтня (субота)
"Прибилів"
-:-
"Епіцентр"
10 жовтня (неділя)
"Решетилівка"
-:-
"Епіцентр"
м. Житомир
жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Барком"
жовтня (субота)
"Барком"
-:-
"Дніпро"
10 жовтня (неділя)
"Житичі"
-:-
"Дніпро"
м. Чернігів
22 жовтня (п'ятниця)
"Буревісник"
-:-
"Решетилівка"
23 жовтня (субота)
"Решетилівка"
-:-
"Житичі"
24 жовтня (неділя)
"Буревісник"
-:-
"Житичі"
м. Львів
22 жовтня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"Юракадемія"
23 жовтня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Епіцентр"
24 жовтня (неділя)
"Барком"
-:-
"Епіцентр"
м. Івано-Франківськ
22 жовтня (п'ятниця)
"Прибилів"
-:-
"МХП"
23 жовтня (субота)
"МХП"
-:-
"Дніпро"
24 жовтня (неділя)
"Прибилів"
-:-
"Дніпро"
м. Городок
29 жовтня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Буревісник"
30 жовтня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Дніпро"
31 жовтня (неділя)
"Епіцентр"
-:-
"Дніпро"
м. Житомир
29 жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Юракадемія"
30 жовтня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Прибилів"
31 жовтня (неділя)
"Житичі"
-:-
"Прибилів"
м. Полтава
29 жовтня (п'ятниця)
"Решетилівка"
-:-
"МХП"
30 жовтня (субота)
"МХП"
-:-
"Барком"
31 жовтня (неділя)
"Решетилівка"
-:-
"Барком"
м. Харків
26 листопада (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Дніпро"
27 листопада (субота)
"Дніпро"
-:-
"Решетилівка"
28 листопада (неділя)
"Юракадемія"
-:-
"Решетилівка"
м. Чернігів
26 листопада (п'ятниця)
"Буревісник"
-:-
"Барком"
27 листопада (субота)
"Барком"
-:-
"Прибилів"
28 листопада (неділя)
"Буревісник"
-:-
"Прибилів"
м. Вінниця
26 листопада (п'ятниця)
"МХП"
-:-
"Житичі"
27 листопада (субота)
"Житичі"
-:-
"Епіцентр"
28 листопада (неділя)
"МХП"
-:-
"Епіцентр"
м. Харків
10 грудня (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"МХП"
11 грудня (субота)
"МХП"
-:-
"Буревісник"
12 грудня (неділя)
"Юракадемія"
-:-
"Буревісник"
м. Городок
10 грудня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Прибилів"
11 грудня (субота)
"Прибилів"
-:-
"Решетилівка"
12 грудня (неділя)
"Епіцентр"
-:-
"Решетилівка"
м. Дніпро
10 грудня (п'ятниця)
"Дніпро"
-:-
"Барком"
11 грудня (субота)
"Барком"
-:-
"Житичі"
12 грудня (неділя)
"Дніпро"
-:-
"Житичі"
м. Житомир
24 грудня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"Буревісник"
25 грудня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Решетилівка"
26 грудня (неділя)
"Житичі"
-:-
"Решетилівка"
м. Харків
24 грудня (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Епіцентр"
25 грудня (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Барком"
26 грудня (неділя)
"Юракадемія"
-:-
"Барком"
м. Вінниця
24 грудня (п'ятниця)
"МХП"
-:-
"Дніпро"
25 грудня (субота)
"Дніпро"
-:-
"Прибилів"
26 грудня (неділя)
"МХП"
-:-
"Прибилів"
м. Дніпро
14 січня (п'ятниця)
"Дніпро"
-:-
"Епіцентр"
15 січня (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Буревісник"
16 січня (неділя)
"Дніпро"
-:-
"Буревісник"
м. Івано-Франківськ
14 січня (п'ятниця)
"Прибилів"
-:-
"Юракадемія"
15 січня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Житичі"
16 січня (неділя)
"Прибилів"
-:-
"Житичі"
м. Львів
14 січня (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"МХП"
15 січня (субота)
"МХП"
-:-
"Решетилівка"
16 січня (неділя)
"Барком"
-:-
"Решетилівка"
м. Полтава
28 січня (п'ятниця)
"Решетилівка"
-:-
"Юракадемія"
29 січня (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Дніпро"
30 січня (неділя)
"Решетилівка"
-:-
"Дніпро"
м. Івано-Франківськ
28 січня (п'ятниця)
"Прибилів"
-:-
"Буревісник"
29 січня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Барком"
30 січня (неділя)
"Прибилів"
-:-
"Барком"
м. Городок
28 січня (п'ятниця)
"Житичі"
-:-
"МХП"
29 січня (субота)
"МХП"
-:-
"Епіцентр"
30 січня (неділя)
"Житичі"
-:-
"Епіцентр"
м. Вінниця
11 лютого (п'ятниця)
"МХП"
-:-
"Юракадемія"
12 лютого (субота)
"Юракадемія"
-:-
"Буревісник"
13 лютого (неділя)
"МХП"
-:-
"Буревісник"
м. Івано-Франківськ
11 лютого (п'ятниця)
"Прибилів"
-:-
"Епіцентр"
12 лютого (субота)
"Епіцентр"
-:-
"Решетилівка"
13 лютого (неділя)
"Прибилів"
-:-
"Решетилівка"
м. Львів
11 лютого (п'ятниця)
"Барком"
-:-
"Дніпро"
12 лютого (субота)
"Дніпро"
-:-
"Житичі"
13 лютого (неділя)
"Барком"
-:-
"Житичі"
м. Полтава
18 лютого (п'ятниця)
"Решетилівка"
-:-
"Буревісник"
19 лютого (субота)
"Буревісник"
-:-
"Житичі"
20 лютого (неділя)
"Решетилівка"
-:-
"Житичі"
м. Городок
18 лютого (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Барком"
19 лютого (субота)
"Барком"
-:-
"Юракадемія"
20 лютого (неділя)
"Епіцентр"
-:-
"Юракадемія"
м. Дніпро
18 лютого (п'ятниця)
"Дніпро"
-:-
"Прибилів"
19 лютого (субота)
"Прибилів"
-:-
"МХП"
20 лютого (неділя)
"Дніпро"
-:-
"МХП"
м. Городок
11 березня (п'ятниця)
"Епіцентр"
-:-
"Буревісник"
12 березня (субота)
"Буревісник"
-:-
"Дніпро"
13 березня (неділя)
"Епіцентр"
-:-
"Дніпро"
м. Харків
11 березня (п'ятниця)
"Юракадемія"
-:-
"Прибилів"
12 березня (субота)
"Прибилів"
-:-
"Житичі"
13 березня (неділя)
"Юракадемія"
-:-
"Житичі"
м. Вінниця
11 березня (п'ятниця)
"МХП"
-:-
"Решетилівка"
12 березня (субота)
"Решетилівка"
-:-
"Барком"
13 березня (неділя)
"МХП"
-:-
"Барком"

Розділ знаходиться на стадії розробки

Розділ знаходиться на стадії розробки

Чемпіонат України. Суперліга-Дмарт 2021/2022 Чемпіонат України. Суперліга-Дмарт 2021/2022 Reviewed by Andriy Moklyak on 23.9.20 Rating: 5
На платформі Blogger.