Чемпіонат України. Суперліга 2020/2021

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
"Барком-Кажани" Львів
18
17
1
11
5
1
1
0
0
53:10
51
2
"Епіцентр-Подоляни" Городок
18
16
2
13
1
2
1
0
1
50:11
47
3
"Житичі-ПНУ" Житомир
18
14
4
9
3
2
1
2
1
46:19
41
4
ВК "МХП-Вінниця" Тростянець
18
10
8
4
6
0
2
3
3
37:30
32
5
"Юракадемія" Харків
18
10
8
5
4
1
2
3
3
37:30
31
6
ВК "Покуття-Прибилів"
18
7
11
3
3
1
2
2
7
27:38
22
7
"Серце Поділля" Вінниця
18
7
11
4
1
2
1
4
6
27:38
20
8
"Буревісник-ШВСМ" Чернігів
18
6
12
2
2
2
0
4
8
22:42
16
9
ВСК "МХП-Вінниця" Тростянець
18
3
15
0
1
2
2
5
8
18:50
9
10
"Локомотив" Харків 
18
0
18
0
0
0
1
3
14
5:54
1


 Календар матчів

м. Городок
жовтня (п'ятниця)
"Барком"
2:3
"Епіцентр"
"Покуття"
3:2
"Серце Поділля"
10 жовтня (субота)
"Епіцентр"
3:0
"Покуття"
"Серце Поділля"
0:3
"Барком"
м. Тростянець
жовтня (п'ятниця)
ВК "МХП"
3:0
"Локомотив"
ВСК "МХП"
1:3
"Юракадемія"
10 жовтня (субота)
"Локомотив"
1:3
ВСК "МХП"
"Юракадемія"
1:3
ВК "МХП"
м. Житомир
жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
3:0
"Буревісник"
м. Харків
16 жовтня (п'ятниця)
"Епіцентр"
3:0
"Локомотив"
"Серце Поділля"
3:2
"Юракадемія"
17 жовтня (субота)
"Локомотив"
0:3
"Серце Поділля"
"Юракадемія"
0:3
"Епіцентр"
м. Чернігів
16 жовтня (п'ятниця)
"Житичі"
3:0
ВК "МХП"
"Буревісник"
3:2
ВСК "МХП"
17 жовтня (субота)
ВК "МХП"
1:3
"Буревісник"
ВСК "МХП"
0:3
"Житичі"
м. Львів
18 жовтня (неділя)
"Барком"
3:0
"Покуття"
м. Снятин, спорткомплекс
грудня (четвер)
"Барком"
3:1
ВК "МХП"
"Покуття"
3:1
ВСК "МХП"
грудня (п'ятниця)
ВК "МХП"
3:0
"Покуття"
ВСК "МХП"
0:3
"Барком"
м. Харків
грудня (четвер)
"Юракадемія"
3:2
"Житичі"
"Локомотив"
0:3
"Буревісник"
грудня (п'ятниця)
"Житичі"
3:1
"Локомотив"
"Буревісник"
1:3
"Юракадемія"
м. Городок
25 листопада (середа)
"Серце Поділля"
0:3
"Епіцентр"
м. Тростянець
19 листопада (четвер)
ВК "МХП"
3:0
"Серце Поділля"
ВСК "МХП"
0:3
"Епіцентр"
20 листопада (п'ятниця)
"Серце Поділля"
3:2
ВСК "МХП"
"Епіцентр"
3:2
ВК "МХП"
м. Житомир
січня (понеділок)
"Житичі"
1:3
"Барком"
"Буревісник"
3:2
"Покуття"
січня (вівторок)
"Барком"
3:1
"Буревісник"
"Покуття"
0:3
"Житичі"
м. Харків
30 жовтня (п'ятниця)
"Локомотив"
0:3
"Юракадемія"
м. Городок
26 листопада (четвер)
"Житичі"
0:3
"Епіцентр"
"Буревісник"
0:3
"Серце Поділля"
27 листопада (п'ятниця)
"Епіцентр"
3:0
"Буревісник"
"Серце Поділля"
0:3
"Житичі"
м. Львів
27 листопада (п'ятниця)
"Юракадемія"
2:3
"Барком"
"Локомотив"
0:3
"Покуття"
28 листопада (субота)
"Барком"
3:0
"Локомотив"
"Покуття"
3:1
"Юракадемія"
м. Тростянець
27 листопада (п'ятниця)
ВК "МХП"
3:1
ВСК "МХП"
м. Львів
лютого (п'ятниця)
"Епіцентр"
0:3
"Барком"
"Серце Поділля"
1:3
"Покуття"
лютого (субота)
"Барком"
3:0
"Серце Поділля"
"Покуття"
0:3
"Епіцентр"
м. Харків
10 грудня (четвер)
"Локомотив"
1:3
ВК "МХП"
"Юракадемія"
3:0
ВСК "МХП"
11 грудня (п'ятниця)
ВК "МХП"
1:3
"Юракадемія"
ВСК "МХП"
3:2
"Локомотив"
м. Чернігів
20 листопада (п'ятниця)
"Буревісник"
0:3
"Житичі"
м. Вінниця
17 грудня (четвер)
"Локомотив"
0:3
"Епіцентр"
"Юракадемія"
3:1
"Серце Поділля"
18 грудня (п'ятниця)
"Епіцентр"
3:0
"Юракадемія"
"Серце Поділля"
3:0
"Локомотив"
м. Тростянець
17 грудня (четвер)
ВК "МХП"
2:3
"Житичі"
ВСК "МХП"
1:3
"Буревісник"
18 грудня (п'ятниця)
"Житичі"
3:0
ВСК "МХП"
"Буревісник"
0:3
ВК "МХП"
м. Тлумач, спорткомплекс
19 грудня (субота)
"Покуття"
0:3
"Барком"
м. Тростянець
14 січня (п'ятниця)
ВК "МХП"
0:3
"Барком"
ВСК "МХП"
3:
"Покуття"
15 січня (субота)
"Барком"
3:0
ВСК "МХП"
"Покуття"
1:3
ВК "МХП"
м. Житомир
15 січня (п'ятниця)
"Житичі"
3:0
"Юракадемія"
"Буревісник"
3:0
"Локомотив"
16 січня (субота)
"Юракадемія"
3:0
"Буревісник"
"Локомотив"
0:3
"Житичі"
м. Городок
15 січня (п'ятниця)
"Епіцентр"
3:0
"Серце Поділля"
м. Городок
22 січня (п'ятниця)
"Серце Поділля"
1:3
ВК "МХП"
"Епіцентр"
3:0
ВСК "МХП"
23 січня (субота)
ВК "МХП"
0:3
"Епіцентр"
ВСК "МХП"
0:3
"Серце Поділля"
м. Тлумач, спорткомплекс
22 січня (п'ятниця)
"Барком"
3:1
"Житичі"
"Покуття"
3:0
"Буревісник"
23 січня (субота)
"Житичі"
3:1
"Покуття"
"Буревісник"
0:3
"Барком"
м. Харків
23 січня (субота)
"Юракадемія"
3:0
"Локомотив"
м. Житомир
12 лютого (п'ятниця)
"Епіцентр"
2:3
"Житичі"
"Серце Поділля"
3:1
"Буревісник"
13 лютого (субота)
"Житичі"
3:1
"Серце Поділля"
"Буревісник"
1:3
"Епіцентр"
м. Харків
12 лютого (п'ятниця)
"Барком"
3:1
"Юракадемія"
"Покуття"
3:0
"Локомотив"
13 лютого (субота)
"Юракадемія"
3:0
"Покуття"
"Локомотив"
0:3
"Барком"
м. Тростянець
13 лютого (субота)
ВСК "МХП"
1:3
ВК "МХП"

Перші матчі
20 лютого (субота)
"Юракадемія"
3:1
ВК "МХП"
"Покуття"
0:3
"Житичі"
Другі матчі
березня (середа)
"Житичі"
3:0
"Покуття"
березня (субота)
ВК "МХП"
1:3
"Юракадемія"

Перші матчі
28 березня (неділя)
ВК "МХП"
-:-
"Покуття"
Другі матчі
квітня (неділя)
"Покуття"
-:-
ВК "МХП"

Чемпіонат України. Суперліга 2020/2021 Чемпіонат України. Суперліга 2020/2021 Reviewed by Andriy Moklyak on 23.9.20 Rating: 5
На платформі Blogger.