Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
ВК "Решетилівка"
9
7
2
4
3
0
2
0
0
25:9
23
2
ВК "Покуття"
7
6
1
4
1
1
1
0
0
20:6
18
3
ВК "Дніпро"
7
6
1
3
2
1
0
1
0
19:7
17
4
"Олюртранс"  Луцьк
7
5
2
1
4
0
1
1
0
18:10
16
5
"ДСО-ЗУНУ-Динамо" Тернопіль
6
5
1
1
3
1
1
0
0
17:8
15
6
"Хотинські Козаки" Хотин
8
4
4
2
1
1
1
1
2
15:15
12
7
"Булава" Львів
7
3
4
2
0
1
1
2
1
13:14
9
8
"Новатор" Хмельницький
8
3
5
1
0
2
1
3
1
14:19
8
9
"Юракадемія-2" Харків
9
3
6
1
1
1
0
2
4
11:21
8
10
"Метеор-Інваспорт" Київ
4
2
2
1
0
1
0
1
1
7:8
5
11
ВК "Політехнік-Одеса"
6
2
4
0
1
1
0
0
4
6:15
5
12
ВК "Бахмут-ШВСМ"
7
1
6
1
0
0
2
3
1
10:18
5
13
"Спартак" Свалява
7
1
6
0
1
0
0
1
5
4:19
3
14
"ШВСМ-СумДУ" Суми
4
0
4
0
0
0
0
2
2
2:12
0


 Календар матчів

м. Луцьк
26 вересня (субота)
"Булава"
3:2
"Новатор"
"Олюртранс"
3:1
"Козаки"
27 вересня (неділя)
"Козаки"
3:1
"Булава"
"Новатор"
3:2
"Олюртранс"
м. Снятин, СК "Колос"
26 вересня (субота)
"Спартак"
1:3
"Політехнік"
"Покуття"
3:2
"ДСО"
27 вересня (неділя)
"Політехнік"
0:3
"Покуття"
"ДСО"
3:0
"Спартак"
м. Полтава
26 вересня (субота)
"Юракадемія-2"
0:3
"Бахмут"
"Решетилівка"
2:3
"Дніпро"
27 вересня (неділя)
"Дніпро"
3:0
"Юракадемія-2"
"Бахмут"
1:3
"Решетилівка"
м. Суми
29 січня (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"Метеор"
м. Львів
31 жовтня (субота)
"СумДУ"
0:3
"Булава"
"Метеор"
1:3
"Олюртранс"
листопада (неділя)
"Булава"
2:3
"Метеор"
"Олюртранс"
3:1
"СумДУ"
м. Хотин
16 жовтня (п'ятниця)
"Новатор"
0:3
"Покуття"
"Козаки"
3:0
"Спартак"
17 жовтня (субота)
"Покуття"
2:3
"Козаки"
"Спартак"
3:1
"Новатор"
м. Одеса
24 жовтня (субота)
"ДСО"
3:1
"Юракадемія-2"
"Політехнік"
0:3
"Решетилівка"
25 жовтня (неділя)
"Юракадемія-2"
3:0
"Політехнік"
"Решетилівка"
2:3
"ДСО"
м. Бахмут
24 жовтня (субота)
"Бахмут"
1:3
"Дніпро"
м. Суми
30 січня (субота)
"Покуття"
-:-
"СумДУ"
"Спартак"
-:-
"Метеор"
31 січня (неділя)
"СумДУ"
-:-
"Спартак"
"Метеор"
-:-
"Покуття"
м. Хмельницький
19 листопада (четвер)
"Юракадемія-2"
0:3
"Новатор"
"Решетилівка"
3:0
"Козаки"
20 листопада (п'ятниця)
"Новатор"
1:3
"Решетилівка"
"Козаки"
2:3
"Юракадемія-2"
м. Тернопіль
19 листопада (четвер)
"Бахмут"
1:3
"ДСО"
"Дніпро"
3:0
"Політехнік"
20 листопада (п'ятниця)
"ДСО"
3:1
"Дніпро"
"Політехнік"
3:2
"Бахмут"
м. Луцьк
15 листопада (неділя)
"Олюртранс"
3:1
"Булава"
м. Берегове
12 грудня (субота)
"Булава"
0:3
"Покуття"
"Олюртранс"
3:0
"Спартак"
13 грудня (неділя)
"Покуття"
3:1
"Олюртранс"
"Спартак"
0:3
"Булава"
м. Решетилівка
грудня (субота)
"СумДУ"
1:3
"Юракадемія-2"
"Метеор"
0:3
"Решетилівка"
грудня (неділя)
"Юракадемія-2"
0:3
"Метеор"
"Решетилівка"
3:0
"СумДУ"
м. Дніпро
12 грудня (субота)
"Новатор"
3:2
"Бахмут"
"Козаки"
0:3
"Дніпро"
13 грудня (неділя)
"Бахмут"
0:3
"Козаки"
"Дніпро"
3:1
"Новатор"
м. Одеса
12 березня (п'ятниця)
"Політехнік"
-:-
"ДСО"
м. Полтава
лютого (субота)
"Юракадемія-2"
-:-
"Булава"
"Решетилівка"
-:-
"Олюртранс"
лютого (неділя)
"Булава"
-:-
"Решетилівка"
"Олюртранс"
-:-
"Юракадемія-2"
м. Бахмут
лютого (субота)
"Бахмут"
-:-
"СумДУ"
"Дніпро"
-:-
"Метеор"
лютого (неділя)
"СумДУ"
-:-
"Дніпро"
"Метеор"
-:-
"Бахмут"
м. Хмельницький
лютого (неділя)
"ДСО"
-:-
"Новатор"
"Політехнік"
-:-
"Козаки"
лютого (неділя)
"Новатор"
-:-
"Політехнік"
"Козаки"
-:-
"ДСО"
м. Берегове
11 грудня (п'ятниця)
"Покуття"
3:0
"Спартак"
м. Снятин, спорткомплекс
26 лютого (п'ятниця)
"Покуття"
-:-
"Юракадемія-2"
"Спартак"
-:-
"Решетилівка"
27 лютого (субота)
"Юракадемія-2"
-:-
"Спартак"
"Решетилівка"
-:-
"Покуття"
м. Дніпро
26 лютого (п'ятниця)
"Булава"
-:-
"Бахмут"
"Олюртранс"
-:-
"Дніпро"
27 лютого (субота)
"Бахмут"
-:-
"Олюртранс"
"Дніпро"
-:-
"Булава"
м. Тернопіль
26 лютого (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"ДСО"
"Метеор"
-:-
"Політехнік"
27 лютого (субота)
"ДСО"
-:-
"Метеор"
"Політехнік"
-:-
"СумДУ"
м. Хотин
27 лютого (субота)
"Козаки"
-:-
"Новатор"
м. Дніпро
13 березня (субота)
"Бахмут"
-:-
"Покуття"
"Дніпро"
-:-
"Спартак"
14 березня (неділя)
"Покуття"
-:-
"Дніпро"
"Спартак"
-:-
"Бахмут"
м. Одеса
13 березня (субота)
"ДСО"
-:-
"Булава"
"Політехнік"
-:-
"Олюртранс"
14 березня (неділя)
"Булава"
-:-
"Політехнік"
"Олюртранс"
-:-
"ДСО"
м. Хмельницький
13 березня (субота)
"Новатор"
-:-
"СумДУ"
"Козаки"
-:-
"Метеор"
14 березня (неділя)
"СумДУ"
-:-
"Козаки"
"Метеор"
-:-
"Новатор"
м. Решетилівка
грудня (п'ятниця)
"Юракадемія-2"
1:3
"Решетилівка"

Розділ знаходиться на стадії розробки

Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021 Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021 Reviewed by Andriy Moklyak on 23.5.20 Rating: 5
На платформі Blogger.