Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021

Турнірна таблиця

 М 
Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1
"Новатор" Хмельницький
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2
"Хотинські Козаки" Хотин
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3
"Олюртранс"  Луцьк
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4
"ДСО-ЗНУ" Тернопіль
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
5
"Спартак" Свалява
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
6
ВК "Політехнік-Одеса"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
7
"Юракадемія-2" Харків
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
8
ВК "Покуття"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
9
ВК "Бахмут-ШВСМ"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
10
ВК "Решетилівка"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
11
ВК "Дніпро"
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
12
"СумДУ-ШВСМ" Суми
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
13
"Метеор-Інваспорт" Київ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
14
"Булава" Львів
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0


 Календар матчів

м. Луцьк
26 вересня (субота)
"Булава"
17:00
"Новатор"
"Олюртранс"
19:00
"Козаки"
27 вересня (неділя)
"Козаки"
10:00
"Булава"
"Новатор"
13:00
"Олюртранс"
м. Снятин, СК "Колос"
26 вересня (субота)
"Спартак"
16:00
"Політехнік"
"Покуття"
19:00
"ДСО"
27 вересня (неділя)
"Політехнік"
11:30
"Покуття"
"ДСО"
14:30
"Спартак"
м. Полтава
26 вересня (субота)
"Юракадемія-2"
13:00
"Бахмут"
"Решетилівка"
16:00
"Дніпро"
27 вересня (неділя)
"Дніпро"
10:00
"Юракадемія-2"
"Бахмут"
13:00
"Решетилівка"
м. Суми
13 листопада (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"Метеор"
м. Львів
25 жовтня (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"Булава"
"Метеор"
-:-
"Олюртранс"
26 жовтня (субота)
"Булава"
-:-
"Метеор"
"Олюртранс"
-:-
"СумДУ"
м. Хотин
25 жовтня (п'ятниця)
"Новатор"
-:-
"Покуття"
"Козаки"
-:-
"Спартак"
26 жовтня (субота)
"Покуття"
-:-
"Козаки"
"Спартак"
-:-
"Новатор"
м. Одеса
25 жовтня (п'ятниця)
"ДСО"
-:-
"Юракадемія-2"
"Політехнік"
-:-
"Решетилівка"
26 жовтня (субота)
"Юракадемія-2"
-:-
"Політехнік"
"Решетилівка"
-:-
"ДСО"
м. Бахмут
25 жовтня (п'ятниця)
"Бахмут"
-:-
"Дніпро"
м. Суми
13 листопада (п'ятниця)
"Покуття"
-:-
"СумДУ"
"Спартак"
-:-
"Метеор"
14 листопада (субота)
"СумДУ"
-:-
"Спартак"
"Метеор"
-:-
"Покуття"
м. Хмельницький
13 листопада (п'ятниця)
"Юракадемія-2"
-:-
"Новатор"
"Решетилівка"
-:-
"Козаки"
14 листопада (субота)
"Новатор"
-:-
"Решетилівка"
"Козаки"
-:-
"Юракадемія-2"
м. Тернопіль
13 листопада (п'ятниця)
"Бахмут"
-:-
"ДСО"
"Дніпро"
-:-
"Політехнік"
14 листопада (субота)
"ДСО"
-:-
"Дніпро"
"Політехнік"
-:-
"Бахмут"
м. Луцьк
13 листопада (п'ятниця)
"Олюртранс"
-:-
"Булава"
м. Ужгород
грудня (п'ятниця)
"Булава"
-:-
"Покуття"
"Олюртранс"
-:-
"Спартак"
грудня (субота)
"Покуття"
-:-
"Олюртранс"
"Спартак"
-:-
"Булава"
м. Харків
грудня (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"Юракадемія-2"
"Метеор"
-:-
"Решетилівка"
грудня (субота)
"Юракадемія-2"
-:-
"Метеор"
"Решетилівка"
-:-
"СумДУ"
м. Дніпро
грудня (п'ятниця)
"Новатор"
-:-
"Бахмут"
"Козаки"
-:-
"Дніпро"
грудня (субота)
"Бахмут"
-:-
"Козаки"
"Дніпро"
-:-
"Новатор"
м. Одеса
грудня (п'ятниця)
"Політехнік"
-:-
"ДСО"
м. Полтава
лютого (п'ятниця)
"Юракадемія-2"
-:-
"Булава"
"Решетилівка"
-:-
"Олюртранс"
лютого (субота)
"Булава"
-:-
"Решетилівка"
"Олюртранс"
-:-
"Юракадемія-2"
м. Бахмут
лютого (п'ятниця)
"Бахмут"
-:-
"СумДУ"
"Дніпро"
-:-
"Метеор"
лютого (субота)
"СумДУ"
-:-
"Дніпро"
"Метеор"
-:-
"Бахмут"
м. Хмельницький
лютого (п'ятниця)
"ДСО"
-:-
"Новатор"
"Політехнік"
-:-
"Козаки"
лютого (субота)
"Новатор"
-:-
"Політехнік"
"Козаки"
-:-
"ДСО"
м. Тлумач, спорткомплекс
лютого (п'ятниця)
"Покуття"
-:-
"Спартак"
м. Снятин, спорткомплекс
25 лютого (п'ятниця)
"Покуття"
-:-
"Юракадемія-2"
"Спартак"
-:-
"Решетилівка"
26 лютого (субота)
"Юракадемія-2"
-:-
"Спартак"
"Решетилівка"
-:-
"Покуття"
м. Дніпро
25 лютого (п'ятниця)
"Булава"
-:-
"Бахмут"
"Олюртранс"
-:-
"Дніпро"
26 лютого (субота)
"Бахмут"
-:-
"Олюртранс"
"Дніпро"
-:-
"Булава"
м. Тернопіль
25 лютого (п'ятниця)
"СумДУ"
-:-
"ДСО"
"Метеор"
-:-
"Політехнік"
26 лютого (субота)
"ДСО"
-:-
"Метеор"
"Політехнік"
-:-
"СумДУ"
м. Хотин
25 лютого (п'ятниця)
"Козаки"
-:-
"Новатор"
м. Дніпро
12 березня (п'ятниця)
"Бахмут"
-:-
"Покуття"
"Дніпро"
-:-
"Спартак"
13 березня (субота)
"Покуття"
-:-
"Дніпро"
"Спартак"
-:-
"Бахмут"
м. Одеса
12 березня (п'ятниця)
"ДСО"
-:-
"Булава"
"Політехнік"
-:-
"Олюртранс"
13 березня (субота)
"Булава"
-:-
"Політехнік"
"Олюртранс"
-:-
"ДСО"
м. Хмельницький
12 березня (п'ятниця)
"Новатор"
-:-
"СумДУ"
"Козаки"
-:-
"Метеор"
13 березня (субота)
"СумДУ"
-:-
"Козаки"
"Метеор"
-:-
"Новатор"
м. Харків
12 березня (п'ятниця)
"Юракадемія-2"
-:-
"Решетилівка"

Розділ знаходиться на стадії розробки

Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021 Чемпіонат України. Вища ліга 2020/2021 Reviewed by Andriy Moklyak on 23.5.20 Rating: 5
На платформі Blogger.