Чемпіонат України. Вища ліга 2019/2020


Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. СК "Прибилів"
10
8
2
5
2
1
1
0
1
26:10
24
2. "ДСО-ТНЕУ" Тернопіль
9
8
1
2
5
1
0
1
0
25:10
23
3. "Політехнік-Одеса" Одеса
9
7
2
4
2
1
1
1
0
24:10
21
4. ВК "Бахмут-ШВСМ" Бахмут
9
7
2
2
2
3
0
1
1
22:14
18
5. ВСК "МХП-Вінниця" Вінниця
9
6
3
4
1
1
1
1
1
21:12
18
6. "Булава" Львів
9
6
3
0
3
3
1
1
1
21:18
16
7. "Юракадемія-2" Харків
10
5
5
2
1
2
2
1
2
20:20
15
8. "Хотинські Козаки" Хотин
9
4
5
2
1
1
3
1
1
19:18
14
9. "ШВСМ-СумДУ" Суми
9
4
5
0
3
1
1
1
3
15:20
12
10. ВК "Дніпро"
10
3
7
1
2
0
3
2
2
17:23
12
11. "Інваспорт-Метеор" Київ
9
3
6
2
0
1
2
3
1
16:20
10
12. "Олюртранс" Луцьк
9
3
6
2
0
1
0
4
2
13:20
8
13. Збірна України U-17
9
1
8
0
0
1
1
1
6
6:25
3
14. "Спартак" Свалява
10
0
10
0
0
0
1
4
5
6:30
1

Календар матчів

м. Тлумач
жовтня (субота)
"Булава"
3:1
"Спартак"
"ДСО-ТНЕУ"
3:0
"Прибилів"
жовтня (неділя)
"Спартак"
1:3
"ДСО-ТНЕУ"
"Прибилів"
3:0
"Булава"
м. Вінниця
жовтня (субота)
Україна U-17
1:3
"СумДУ"
"МХП"
3:1
"Політехнік"
жовтня (неділя)
"СумДУ"
0:3
"МХП"
"Політехнік"
3:0
Україна U-17
м. Бахмут
жовтня (субота)
"Дніпро"
0:3
"Бахмут"
"Юракадемія-2"
0:3
"Інваспорт"
жовтня (неділя)
"Бахмут"
3:2
"Юракадемія-2"
"Інваспорт"
3:2
"Дніпро"
м. Луцьк
жовтня (субота)
"Олюртранс"
3:2
"Х. Козаки"
м. Тернопіль
листопада (субота)
"Олюртранс"
1:3
"Булава"
"Х. Козаки"
1:3
"ДСО-ТНЕУ"
10 листопада (неділя)
"Булава"
3:2
"Х. Козаки"
"ДСО-ТНЕУ"
3:1
"Олюртранс"
м. Запоріжжя
16 листопада (субота)
"Спартак"
2:3
Україна U-17
"Прибилів"
3:0
"МХП"
17 листопада (неділя)
Україна U-17
0:3
"Прибилів"
"МХП"
3:0
"Спартак"
м. Харків
листопада (субота)
"СумДУ"
1:3
"Дніпро"
"Політехнік"
2:3
"Юракадемія-2"
10 листопада (неділя)
"Дніпро"
1:3
"Політехнік"
"Юракадемія-2"
2:3
"СумДУ"
м. Бахмут
листопада (субота)
"Бахмут"
3:1
"Інваспорт"
м. Хотин
14 грудня (субота)
Україна U-17
0:3
"Олюртранс"
"МХП"
3:2
"Х. Козаки"
15 грудня (неділя)
"Олюртранс"
0:3
"МХП"
"Х. Козаки"
3:0
Україна U-17
м. Тлумач
14 грудня (субота)
"Дніпро"
3:0
"Спартак"
"Юракадемія-2"
0:3
"Прибилів"
15 грудня (неділя)
"Спартак"
0:3
"Юракадемія-2"
"Прибилів"
3:2
"Дніпро"
м. Суми
14 грудня (субота)
"Бахмут"
3:2
"СумДУ"
"Інваспорт"
2:3
"Політехнік"
15 грудня (неділя)
"СумДУ"
3:1
"Інваспорт"
"Політехнік"
3:0
"Бахмут"
м. Львів
грудня (субота)
"Булава"
2:3
"ДСО-ТНЕУ"
м. Тернопіль
лютого (субота)
"Булава"
3:2
Україна U-17
"ДСО-ТНЕУ"
3:1
"МХП"
лютого (неділя)
Україна U-17
0:3
"ДСО-ТНЕУ"
"МХП"
2:3
"Булава"
м. Дніпро
лютого (субота)
"Олюртранс"
1:3
"Дніпро"
"Х. Козаки"
2:3
"Юракадемія-2"
лютого (неділя)
"Дніпро"
2:3
"Х. Козаки"
"Юракадемія-2"
3:0
"Олюртранс"
м. Тлумач
лютого (субота)
"Спартак"
0:3
"Бахмут"
"Прибилів"
3:1
"Інваспорт"
лютого (неділя)
"Бахмут"
3:2
"Прибилів"
"Інваспорт"
3:0
"Спартак"
м. Одеса
28 лютого (п'ятниця)
"СумДУ"
0:3
"Політехнік"
м. Харків
29 лютого (субота)
"Дніпро"
1:3
"Булава"
"Юракадемія-2"
1:3
"ДСО-ТНЕУ"
березня (неділя)
"Булава"
1:3
"Юракадемія-2"
"ДСО-ТНЕУ"
3:0
"Дніпро"
м. Бахмут
29 лютого (субота)
"Бахмут"
3:1
"Олюртранс"
"Інваспорт"
0:3
"Х. Козаки"
березня (неділя)
"Олюртранс"
3:2
"Інваспорт"
"Х. Козаки"
3:1
"Бахмут"
м. Одеса
29 лютого (субота)
"СумДУ"
3:1
"Спартак"
"Політехнік"
3:0
"Прибилів"
березня (неділя)
"Спартак"
1:3
"Політехнік"
"Прибилів"
3:0
"СумДУ"
м. Тростянець
березня (неділя)
Україна U-17
0:3
"МХП"
м. Дніпро
14 березня (субота)
Україна U-17
3:2
"Дніпро"
"МХП"
3:1
"Юракадемія-2"
15 березня (неділя)
"Дніпро"
-:-
"МХП"
"Юракадемія-2"
-:-
Україна U-17
м. Тернопіль
14 березня (субота)
"Булава"
-:-
"Бахмут"
"ДСО-ТНЕУ"
1:3
"Інваспорт"
15 березня (неділя)
"Бахмут"
-:-
"ДСО-ТНЕУ"
"Інваспорт"
-:-
"Булава"
м. Чернівці
14 березня (субота)
"Олюртранс"
0:3
"СумДУ"
"Х. Козаки"
0:3
"Політехнік"
15 березня (субота)
"СумДУ"
-:-
"Х. Козаки"
"Політехнік"
-:-
"Олюртранс"
м. Ужгород
14 березня (субота)
"Спартак"
3:2
"Прибилів"
м. Бахмут
28 березня (субота)
"Бахмут"
-:-
Україна U-17
"Інваспорт"
-:-
"МХП"
29 березня (неділя)
Україна U-17
-:-
"Інваспорт"
"МХП"
-:-
"Бахмут"
м. Львів
28 березня (субота)
"СумДУ"
-:-
"Булава"
"Політехнік"
-:-
"ДСО-ТНЕУ"
29 березня (неділя)
"Булава"
-:-
"Політехнік"
"ДСО-ТНЕУ"
-:-
"СумДУ"
м. Тлумач
28 березня (субота)
"Спартак"
-:-
"Олюртранс"
"Прибилів"
-:-
"Х. Козаки"
29 березня (неділя)
"Олюртранс"
-:-
"Прибилів"
"Х. Козаки"
-:-
"Спартак"
м. Харків
29 березня (неділя)
"Дніпро"
-:-
"Юракадемія-2"

Турнірна таблиця

Команда
 І 
 В 
 П 
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
РП
 О 
1. Команда №1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
2. Команда №2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
3. Команда №3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0
4. Команда №4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0:0
0

Календар фінального турніру

І ТУР
за призначенням
10 квітня (п'ятниця)
--:--
--:--
11 квітня (субота)
--:--
--:--
12 квітня (неділя)
--:--
--:--
ІІ ТУР
за призначенням
24 квітня (п'ятниця)
--:--
--:--
25 квітня (субота)
--:--
--:--
26 квітня (неділя)
--:--
--:--
Чемпіонат України. Вища ліга 2019/2020 Чемпіонат України. Вища ліга 2019/2020 Reviewed by Andriy Moklyak on 14.3.20 Rating: 5
На платформі Blogger.