Вихованки ДЮСШ №2 гідно виступили на турнірі в Італії Вихованки ДЮСШ №2 гідно виступили на турнірі в Італії Reviewed by Andriy Moklyak on 22.4.19 Rating: 5
"ПНУ-Івано-Франківськ" - переможець турніру пам'яті Михайла Цапа "ПНУ-Івано-Франківськ" - переможець турніру пам'яті Михайла Цапа Reviewed by Andriy Moklyak on 16.4.19 Rating: 5
Юніори з Чорноморська та Харківщини стали переможцями Зимового чемпіонату Юніори з Чорноморська та Харківщини стали переможцями Зимового чемпіонату Reviewed by Andriy Moklyak on 16.4.19 Rating: 5
"Західрембуд" фінішував четвертим у Другій лізі "Західрембуд" фінішував четвертим у Другій лізі Reviewed by Andriy Moklyak on 15.4.19 Rating: 5
"Прикарпаття" - новий чемпіон області з волейболу! "Прикарпаття" - новий чемпіон області з волейболу! Reviewed by Andriy Moklyak on 15.4.19 Rating: 5
Зимовий чемпіонат U-19: визначено претендентів на нагороди Зимовий чемпіонат U-19: визначено претендентів на нагороди Reviewed by Andriy Moklyak on 13.4.19 Rating: 5
Франківські волейболістки вибороли "бронзу" Першої ліги Франківські волейболістки вибороли "бронзу" Першої ліги Reviewed by Andriy Moklyak on 13.4.19 Rating: 5